cdVet Zaceľovač rán v prášku

Kód: CDV-36482 CDV-36483 Zvoľte variant
8 hodnotení
Značka: cdVet
12,90 € 21,90 € od 12,90 € 86 € / 100 g 31,29 € / 100 g
Skladom 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Veterinárny prípravok s obsahom sopečného kameňa klinoptilolit pre starostlivosť o vonkajšie zranenia.

 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Veterinárny prípravok pre starostlivosť o vonkajšie zranenia, zlepšuje hojenie.

cdVet Zacelovač rán WundEx v prášku  (VeaVet WundEx Pflegepuder) je prírodný zásyp zo sopečného kameňa klinoptilolit-zeolitu. Ide o prírodný minerál sopečného pôvodu; používa sa pri starostlivosti a ošetrení rôznych poškodení pokožky (kúsance, škrabance, rezné poranenia, odreniny a podobne). 

Klinoptilolit - Zranenie pokožky niekedy sprevádza vznik sekrétu. VeaVet Zacelovač rán prebytočnú tekutinu s pomocou obsiahnutého klinoptilolitu absorbuje a viaže.

Mnohé štúdie už preukázali nielen antivirulentné účinky tohto minerálu, ale aj to, že dokáže viazať patogénne baktérie a plesne, a zabraňuje ich množeniu. To je obzvlášť dôležité pre zabránenie opätovnej infekcie. Okrem optimálnej hygieny zásobuje klinoptilolit pokožku minerálmi a stopovými prvkami, tým podporuje jej vlastnú regeneráciu.

Tip: cdVet WundEx Puder sa aplikuje jednoducho posypaním na postihnuté miesta. Je ideálny napr. na zranenia spôsobené pri zastrihávaní pazúrikov. Čisto prírodný produkt.

Zloženie:

Prírodný minerálny komplex.

Syntetické pridané látky na kg: ŽIADNE

Poznámka: Veterinárny prípravok cdVet WundEx Puder neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Je zhotovený len z prírodných komponentov. Preto nemá žiadne vedľajšie účinky, nespôsobuje rezistenciu.

Spôsob použitia:

Podľa potreby naneste na postihnuté miesta.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes, Mačka
Hmotnosť: 15 g / 70 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.