cdVet Vitalita srsti a kože

Kód: CDV-3309 CDV-33091 CDV-33092 CDV-33093 Zvoľte variant
Akcia
16 hodnotení
Značka: cdVet
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO 25,90 € od 14,90 € - –11 % - - až –11 %
cdVet vitalita srsti a koze 150
25,90 € od 14,90 € - –11 % - - až –11 % 14,90 € 22,90 € 35,90 € 99,90 € od 14,90 € 9,93 € / 100 g 5,73 € / 100 g 4,79 € / 100 g 3,33 € / 100 g
Skladom 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Na výživovú podporu organizmu pri problémoch so srsťou, s lupinami, podráždenou pokožkou, ale aj ako podpora počas prirodzenej výmeny srsti.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Na výživovú podporu organizmu pri problémoch so srsťou, s lupinami, podráždenou pokožkou, ale aj ako podpora počas prirodzenej výmeny srsti.

Prírodné byliny - cdVet Vitalita srsti a kože je čisto prírodná bylinná zmes, určená na intenzívnu výživovú podporu organizmu psov a mačiek. Osvedčená kombinácia bylín na podporu napr. počas prirodzenej výmeny srsti.

Vyrovná prípadné deficity - Tento produkt obsahuje špeciálne byliny, kvasnice, esenciálne mastné kyseliny, mikroživiny, stopové prvky a vitamíny, ktoré sú oi. dôležité pre podporu detoxikačných orgánov (pečeň, obličky) a imunitného systému; pomáha vyrovnávať deficity organizmu spôsobené stravou a podporuje detoxikáciu, látkovú výmenu a čistí krv.

Tip: Situácie, ako sú napr. problémy s matnou či lámavou srsťou, vypadávanie srsti, problémy s lupinami, s podráždenou a citlivou pokožkou, so svrbením, s ekzémami a alergiami, môžu byť vyvolané stresom alebo napr. nedostatkom živín; veľmi časté je tiež zahltenie organizmu syntetickými látkami, ktorých sa telo ťažko zbavuje. Zásobovanie vitamínmi, stopovými prvkami, aminokyselinami a vybranými bylinami podporuje fyziologické funkcie orgánov, procesy látkovej výmeny a tým zaisťuje zdravú kožu a lesklú srsť.

Zloženie:

Zvápenatelé riasy, pivovarské kvasnice, sladový kvet, žihľava, divoká fialka, pestrec mariánsky, koreň pýru plazivého, riasy, extrakt z hroznových jadierok, ginkgo, semená černušky damašskej, rakytník rešetliakový, spirulina.

Analytické zložky a obsahy:

Hrubý popol 13,6% • oleje a tuky 3,3% • vláknina 11,7% • Popol 29,3% • vápnik 7,01% • fosfor 0,29% • sodík 0,32% • popol nerozpustný v HCl 8,5%.

Doplnkové látky na kg: Technologické doplnkové látky: bentonit 1m558i 40 g.

Syntetické pridané látky na kg: ŽIADNE

Poznámka: Doplnkové krmivo cdVet Fell & Haut Vital (Vitalita srsti a kože) neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Je zhotovené iba z čisto prírodných látok.

Odporúčané dávkovanie:

  • Mačky a malí psi do 5 kg: 3 g
  • Psy do 10 kg: 5 g
  • Psy do 25 kg: 10 g
  • Psy do 35 kg: 15 g
  • Psy do 60 kg: 25 g

Podávať najmenej 3 mesiace, 1x denne vmiešať do krmiva.

1 zarovnaná odmerka zodpovedá cca 10 g.

Celkové množstvo bentonitu nesmie v kompletnom krmive prekročiť maximálne povolené množstvo 20000 mg / kg kompletného krmiva.

Je potrebné zamedziť súbežnému orálnemu podávaniu spolu s makrolidmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes, Mačka
Hmotnosť: 150 g / 400 g / 750 g / 3000 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.