VetExpert VetoSkin 60 cps.

Kód: VE-OBC022806
1 hodnotenie
Značka: VetExpert
13,90 €
Skladom do 24 hodín

Pre psy a mačky s dermatologickými poruchami prejavujúcimi sa suchou a matnou srsťou, svrbením a olupovaním kože. Zlepšenie kvality kože a srsti. Aj pre atopickú dermatitídu. Podporuje produkciu ceramidov. Koža je hydratovaná. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre psy a mačky s dermatologickými poruchami prejavujúcimi sa suchou a matnou srsťou, svrbením a olupovaním kože. Zlepšenie kvality kože a srsti. Aj pre atopickú dermatitídu. Podporuje produkciu ceramidov. Koža je hydratovaná. 

Má bohaté zloženie
Účinne pomáha zlepšovať stav kože a srsti
 Výnimočne ľahko sa podáva vďaka chutnej kapsule Twist Off
 

Výrobok je určený pre psy a mačky s dermatologickými ochoreniami, ktoré sa prejavujú  suchou a matnou a vypadávajúcou srsťou a olupujúcou sa kožou.

Účinné látky:

Borákový olej (Omega 6 - kyselina linolová a kyselina gama linolénová – podpora kožnej bariéry, zabezpečuje hydratáciu kože), Omega-3 z rybieho oleja (EPA a DHA, protizápalový účinok), Vitamíny B1, B2, B6, B12 (podporujú metabolizmus Omega 3 a 6) zinok, Biotín (reguluje produkciu mazu).

Dávkovanie:

1 kapsula pre zvieratá s telesnou hmotnosťou do 15 kg, 2 kapsuly pre zvieratá s telesnou hmotnosťou nad 15 kg. Kapsulu môžete podávať vcelku, zmiešať s krmivom alebo perorálne. Doplnok výživy sa odporúča užívať minimálne po dobu 2 mesiacov alebo až do dosiahnutia optimálnych výsledkov.

Systém Twist Off je praktický pre užívateľa, garantuje trvanlivosť a kvalitu doplnku výživy, ktorý je chránený atmosférou z ľahko oxidujúcich mastných kyselín.

Zloženie:

13.6.2 glycerolmonostearát, 2.20.1 rafinovaný olej z boráku lekárskeho, 10.4.6 rybí tuk, 2.21.1 lecitín.

Doplnkové látky g/kg: 

3bE6 oxid zinočnatý 17,20 g, 3a kyanokobalamín 10,75 mg (Vit. B12), 3a880 D-biotín 2,15 g, 3a riboflavín 1,08 g (Vit. B2), 3a831 pyridoxín hydrochlorid 0,43 g (Vit. B6), 3a tiamín 0,43 g (Vit. B1).

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes, Mačka
Balenie: 60 cps.

Ako podávať kapsule Twist Off

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

vetexpert-logo

Značka Vet Expert zahŕňa doplnky, krmivá, diéty a prípravky pre starostlivosť o psov a mačky vyvíjané v spolupráci s vererinármi a vedcami. Výber surovín a proces výroby, podobne ako v prípade ľudskej stravy, podlieha neustálej a prísnej kontrole. To je zaručené certifikátom GMP najvyššej farmaceutickej kvality a v prípade krmiva pre domáce zvieratá výberom ingrediencií ľudskej kvality, teda tých, ktoré sú schválené na ľudskú spotrebu.