cdVet Olej na otlaky 50 ml

Kód: CDV-33192
Novinka
Neohodnotené
Značka: cdVet
16,90 €
do 7 pracovných dní

Olej proti otlakom, preležaninám, na suchú, mozoľnatú pokožku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Olej proti otlakom, na suchú, mozoľnatú pokožku.

cdVet  Olej na otlaky  (VeaVet Liegeschwielenöl) stará o otlaky (mozole, preležaniny) a holé miesta, rovnako tak ako o suchú, popraskanú a citlivú pokožku vďaka prírodným olejom (olivový, pupalkový, nechtíkový, rozmarínový, kadidlový).

Otlaky  - Zvlášť sa osvedčil u veľkých a ťažkých psov, ktorí radi ležia na tvrdom (napr. na betóne či na holé podlahe) a často sa im robia mozole, väčšinou na lakťoch či členkových kĺboch. Ide o tvrdé, hrubšie a zhrubnuté miesta bez srsti, ktoré síce väčšinou nespôsobujú problémy, ale napr. následkom úrazu v nich môže dochádzať k infekcii a zápalu.

Rýchlosť - Svoje pozitívne účinky rozvíja cdVet Olej na otlaky ihneď po nanesení. Univerzálny domáci a ošetrujúci olej sa rýchlo vstrebáva a zanecháva jemnú a vláčnu pokožku. Výborný aj ako masážny olej.

Zloženie:

Olivový olej, pupalkový olej, nechtíkový olej, olej z rozmarínu, olej z citróna, olej z kadidlovníka.

Návod na použitie:

1-2 kvapky vmasírujte na postihnuté miesto.

Pokyny pre bezpečné zaobchádzanie*

  1. Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
  2. Uchovávajte mimo dosahu detí.
  3. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia.
  4. Odstráňte obsah / nádobu predaním v zariadení schválenom pre likvidáciu odpadov.

Obsahuje d-Limonén, (-) - pin-2 (3) -en, Pin-2 (10) -en, dipentén a Pin-2 (3) -en. Môže vyvolať alergickú reakciu.

* NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1272/2008

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 50 ml

Logo-klein

Nemeckú značku cdVet založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann v roku 1999. Pri tvorbe receptúr čerpali zo svojich dlhoročných skúseností na vlastných statkoch. Chovu zvierat sa venujú desiatky rokov a niekoľko generácií dozadu. Vďaka tomu sa im podarilo z vlastných skúseností a skúseností ich predkov zozbierať prírodné bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom konceptu cdVet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.