cdVet Olej na otlaky 50 ml

Kód: CDV-33192
9 hodnotení
Značka: cdVet
22,90 € 45,80 € / 100 ml
Skladom

Olej proti otlakom, preležaninám, na suchú, mozoľnatú pokožku.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

100% Prírodná regenerácia s vyživujúcimi olejmi (olivový, pupalkový, nechtíkový, rozmarínový, citrónový, kadidlovníkový). Osvedčená starostlivosť obzvlášť u veľkých ťažkých psov, ktorí lehávajú na tvrdom povrchu a robia sa im mozole či tvrdé hrubšie miesta bez srsti. Olej sa stará o otlaky, mozole, preležaniny a tiež o suchú, popraskanú a citlivú pokožku. Svoje pozitívne účinky rozvíja ihneď po nanesení a rýchlo sa vstrebáva. Olej na otlaky je terapeuticky úspešný ošetrujúci produkt

Zloženie:

Olivový olej, pupalkový olej, nechtíkový olej, olej z rozmarínu, olej z citróna, olej z kadidlovníka.

Návod na použitie:

1-2 kvapky vmasírujte na postihnuté miesto. Po nanesení pokožku premasírujeme. Aplikujeme 2 až 3 denne alebo podľa potreby.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.