cdVet Balzam na rany, kožu a labky 75 ml

Kód: CDV-3318
6 hodnotení
Značka: cdVet
23,90 € 31,87 € / 100 ml
Skladom

Prírodný balzam, ktorý sa stará o hojace sa rany, suchú, popraskanú alebo citlivú pokožku a labky.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Originálny nemecký názov je Haut & Pfotenbalsam.

Rokmi osvedčená 100% prírodná domáca masť pre starostlivosť o pokožku a labky so včelím voskom a hodnotnými olejmi (kokosový, jojobový, čajovníkový, levanduľový). Balzam na rany, kožu a labky ošetruje otlaky, preležaniny, suchú, šupinovitú alebo popraskanú pokožku, pomáha tiež pri drobných kožných problémoch (vyrážky, pupienky a podobne) alebo ako ochrana pred nepriaznivými podmienkami (rozpálené chodníky, posypová soľ). 

100% Prírodný produkt s hodnotnými olejmi a včelím voskom

Podpora regenerácie pokožky vedúca k rýchlejšiemu hojeniu

Osvedčená starostlivosť na citlivú, popraskanú kožu a labky

Zloženie:

Čisto prírodné zložky 100% kvality: Bio Kokosový olej, Bio slnečnicový olej, Jojobový olej, Včelí vosk (cera alba), Bio pupalkový olej, Čajovníkový olej, Levanduľový olej.  

Balzam je prírodným zložením zameraný na zdravie, preto neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne syntetické látky, ani konzervanty. Vďaka absencii chémie nemá vedľajšie účinky a je vhodný aj pre alergikov či inak zaťažených jedincov s oslabenou imunitou. Vhodný je aj pre nastávajúce či dojčiace zvieracie mamy a ich mláďatá.

Odporúčaná aplikácia:

Na rany alebo inak postihnuté miesta nanesieme balzam 2 až 3 krát denne, alebo viackrát podľa potreby. Na ochranu labiek nanášame pred prechádzkou. Balzam na labkách vytvára ochranný film. Kvôli obsahu TeaTree neodporúčame používať produkt pre mačky.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes
Objem: 75 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.