cdVet Balzam na rany, kožu a labky 75 ml

Kód: CDV-3318
6 hodnotení
Značka: cdVet
23,90 €
3 - 7 pracovných dní

Domáca hojivá masť pre starostlivosť o pokožku a labky. Otlaky, suchá, popraskaná koža.

Detailné informácie

Podrobný popis

Domáca hojivá masť pre starostlivosť o pokožku a labky. Otlaky, suchá, popraskaná koža.

cdVet Balzam na kožu a labky (Haut & Pfotenbalsam) je prírodná, rokmi osvedčená univerzálna domáca masť pre starostlivosť o pokožku a labky so včelím voskom, s čajovníkovým, jojobovým a levanduľovým olejom.

Čo balzam vie - Ošetruje otlaky, preležaniny, suchú a zrohovatenú, šupinovitú alebo popraskanú pokožku, stará sa aj o citlivú pokožku a drobné kožné problémy (pupienky, vyrážky a pod.).

Tiež hojenie rán - Balzam sa osvedčil aj na ďalšie ošetrenie a ochranu pokožky hojacich sa rán, ktoré chráni pred vplyvmi okolitého prostredia (vrátane parazitov) a podporuje ich regeneráciu vedúcu k rýchlejšiemu hojeniu.

Patrí do lekárničky - cdVet Balzam na kožu a labky patrí vďaka svojej všestranné starostlivosť o pokožku do základnej výbavy domácej lekárničky.

Zloženie:

Bio - Kokosový olej, bio - slnečnicový olej, jojobový olej, včelí vosk (cera alba), bio - pupalkový olej, čajovníkový olej, levanduľový olej

Umelé pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: cdVet Balzam na kožu a labky neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne umelé minerálne látky, žiadne syntetické konzervanty ani lacné plnivá. Zložený je z čisto prírodných látok >> preto nezaťažuje organizmus.

Aplikácia:

Na rany alebo inak postihnuté miesta nanesieme balzam 2 až 3 krát denne, alebo viackrát podľa potreby.

Pre ochranu labiek nanášame pred prechádzkou alebo podľa potreby. Balzam na labkách vytvára ochranný film. Po prechádzke (napr. kvôli záťaži z horúceho asfaltu, piesku, posypovej soli..) možno po umytí naniesť napr. cdVet Starostlivosť o labky s levanduľou, ktorá sa rýchlo vstrebe a je vhodnou doplňujúcou starostlivosťou o namáhané labky.

Skladovanie: Prírodný cdVet Balzam na kožu a labky uchovávame v chlade a v tme (najlepšie v chladničke).

Kvôli obsahu TeaTree neodporúčame používať produkt pre mačky. Mačičkám odporúčame BIO ochranný krém na labky.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes
Objem: 75 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.