cdVet Ošetrujúci šampón VeaVet 200 ml

Kód: CDV-SHPFLEGE-200
1 hodnotenie
Značka: cdVet
19,90 €
Skladom

Starostlivosť o zdravie pokožky a krásu srsti (plnosť, lesk, elasticita), zlepšuje rozčesávanie. Koncentrát - riedi sa 1:5.

Detailné informácie

Podrobný popis

Starostlivosť o zdravie pokožky a krásu srsti (plnosť, lesk, elasticita), zlepšuje rozčesávanie.

cdVet Ošetrujúci šampón VeaVet (VeaVet Pflegeshampoo) je koncentrovaný prírodný šampón na osobitnú starostlivosť o pokožku a srsť vyrobený z prírodných tenzidov, ošetrujúcich látok, éterických olejov a rastlinných vôní. Určený je pre psov, mačky a ostatné zvieratá.

Zdravie a krása - Ošetrujúci šampón VeaVet prepožičiava plnosť a lesk srsti, zlepšuje štruktúru chlpov. Zlepšuje elasticitu a rozčesávanie srsti. Doplnením chýbajúcich látok prirodzenou cestou sa stará aj o zdravie pokožky. Upokojuje a pomáha udržať jej prirodzenú vlhkosť a pH.

Výhody cdVet ošetrujúceho šampónu VeaVet:

● Bezpečný aj pre šteňatá, mačiatka a ľudí

● Rýchla a dlhotrvajúca účinnosť

● Prispôsobený prirodzenému pH (7) pokožky

● Príjemná vôňa vďaka éterickým olejom

● Je veľmi úsporný - riedi sa 1: 5

Zloženie cdVet ošetrujúceho šampónu VeaVet:

Voda, Cocamidopropyl Betaín (prírodné tenzid), Lauryl Glucoside (prírodné tenzid), Methylpropanediol (prirodzené rozpúšťadlo), Coco-Glucoside (prírodné tenzid), Carprylyl Glycol (rastlinná ošetrujúci látka), Citrus Grandis Peel Oil (éterický olej), Cymbopogon Winterianus Herb Oil (éterický olej), Geraniol (éterický olej), Phenylpropanol (vonná látka s antimikrobiálnym účinkom), Sodium Hydroxide (hydroxid sodný)

Umelé pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: cdVet Ošetrujúci šampón VeaVet neobsahuje žiadne umelé minerálne látky, žiadne syntetické konzervanty ani lacné plnivá. Zložený je z čisto prírodných látok >> preto nezaťažuje organizmus a nemá vedľajšie účinky.

Použitie cdVet ošetrujúceho šampónu VeaVet:

  • Na 10 kg váhy zvieraťa používame dávku cca. 4 ml šampónu - jedno stlačenie fľaše
  • Dávku šampónu potom v pripravenej nádobke zriedime v pomere 1: 5. Pre zriedenie šampónu je vhodnejšia destilovaná voda (neobsahuje anorganické minerálne látky).
  • Šampón dôkladne a rovnomerne zapracujeme do srsti po i proti smeru jej rastu. Nevynecháme slabiny ani bruško.
  • Veľmi dôležité je vmasírovávať šampón 2 až 3 minúty. Toto je doba potrebná k pôsobeniu ošetrujúcich účinných látok.
  • Šampón opláchneme a postup opakujeme. Druhú penu necháme na zvierati 5 minút a dôkladne opláchneme.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes, Mačka
Životná etapa: Dospelý pes, Dospelá mačka, Šteniatko, Mačiatko
Objem: 200 ml

Logo-klein

Nemeckú značku cdVet založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann v roku 1999. Pri tvorbe receptúr čerpali zo svojich dlhoročných skúseností na vlastných statkoch. Chovu zvierat sa venujú desiatky rokov a niekoľko generácií dozadu. Vďaka tomu sa im podarilo z vlastných skúseností a skúseností ich predkov zozbierať prírodné bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom konceptu cdVet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.