cdVet Kombi sprej proti parazitom

Kód: CDV-3795 CDV-3796 CDV-3797 CDV-3798 Zvoľte variant
5 hodnotení
Značka: cdVet
11,90 € 18,90 € 23,90 € 39,90 € od 11,90 €
Skladom 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Univerzálny odpudzovač z rastlinných extraktov a éterických olejov s dlhotrvajúcim účinkom poskytuje okamžitú ochranu pred všetkými parazitmi od bĺch, komárov, ovadov, až po kliešte.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Univerzálny odpudzovač z rastlinných extraktov a éterických olejov s dlhotrvajúcim účinkom.

100% Prírodný sprej z cédrového, levanduľového, klinčekového, čučoriedkového a citronelového oleja poskytuje okamžitú ochranu pred všetkými parazitmi od bĺch, komárov, ovadov, až po kliešte bez zaťaženia organizmu toxickou chémiou. Dermatologicky testovaný sprej stačí aplikovať 1 až 2 krát denne, prekryje špecifický pach psa alebo mačky a vytvorí tak nepreniknuteľnú bránu pre všetky parazity. 

 100% Prírodné zloženie s Biologicky Aktívnymi látkami. 

Šetrná ochrana bez vedľajších účinkov + Starostlivosť (2 v 1). 

Vhodný aj pre citlivé mačky a psy, bez čajovníka. 

Optimálny pomer Zdravotný prínos & Kvalita & Cena. 

Originálny nemecký názov je „InsektoVet Combi Spray“.

Zloženie:

100% Kvalita z prírodnej lekárne & Hodnotné zloženie zamerané na zdravie.

Kombi sprej proti Parazitom obsahuje tieto čisto prírodné zložky 100% kvality: Cédrový olej, Levanduľový olej, Klinčekový olej, čučoriedkový olej, citronelový olej. 

Žiadne umelé látky - bez chémie:

Prírodný Kombi sprej proti Parazitom je zameraný na šetrnú ochranu pred parazitmi. Neobsahuje toxickú chémiu - jedy, ktoré paralyzujú imunitné a regulačné funkcie organizmu (nielen) parazitov. Preto nemá nežiaduce vedľajšie účinky. Tým je bezpečný aj pre ľudí, alergikov, jedincov s oslabenou imunitou a pre nastávajúce či dojčiace zvieracie mamy a ich mláďatá od 4. mesiaca.

Použitie:

Pre aktiváciu účinných látok sprej pred použitím 4 až 6 krát silne pretrepeme. Aplikujeme 1 až 2 krát denne, zapracujeme do srsti a vmasírujeme do pokožky. Tým dosiahneme dlhšiu a intenzívnejšiu účinnosť a lepšie prekrvenie.

Ako funguje - Ochrana + Starostlivosť (2 v 1):

Princípom funkčnosti Kombi spreja proti Parazitom je harmonizácia kožnej mikroflóry vedúca k optimalizácii prirodzeného pachu psa alebo mačky. Prírodné aromatické látky potom ďalej znižujú záujem parazitov o potenciálneho darcu krvi. Okrem odpudzovania parazitov zaisťuje sprej pokožke aj vyživujúcu starostlivosť, a tým poskytuje dva zdravé prínosy: Ochrana + Starostlivosť (2 v 1).

Oslabenie účinnosti:

Príroda podporuje zdravých. Preto parazity prednostne napádajú jedinca s oslabenou imunitou - tú najviac zaťažujú extrudované granule, ktoré telo zanášajú kyslým odpadom. Ten je vylučovaný aj pokožkou kde produkuje špecifický zápach. Spolu so zníženou životnou energiou je zápach pozvánkou pre parazity. Zníženie rizika napadnutia parazitmi zaisťuje zdravá výživa.

Optimálny pomer Kvalita & Cena:

Hodnotné prírodné suroviny pochádzajú od starostlivo vybraných poctivých, kompetentných a dôveryhodných dodávateľov. Kritériom výberu surovín je Iba 100% Kvalita, ktorá má svoju Cenu. Top suroviny, šetrné spracovanie a umenie vytvoriť prínosný produkt je kľúčom k spokojnosti zákazníkov, čo spolu s rastom dopytu potvrdzuje optimálny pomer Kvality a Ceny.

Pre väčšiu ochranu odporúčame výživovo podporiť doplnkom cdVet Doplnok stravy Kliešť Ex.

Výrobca: cdVet Naturprodukte GmbH, Industriestraße 9 - 11, 49584 Fürstenau, Deutschland, +49 (0) 5901 9796-0, www.cdvet.de, info@cdvet.eu

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky proti parazitom
Zvieratko: Pes, Mačka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.