Plánovaná dovolenka: 17.7. - 22.7.2024. V tomto období nebude možný osobný odber, neodosielame balíčky a nefunguje zákaznícky servis. Objednávky prijímame nepretržite a venovať sa im budeme postupne od 23.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

cdVet Antiparazitný šampón 100 ml

Kód: CDV-3754
4 hodnotenia
Značka: cdVet
15,90 €
3 - 7 pracovných dní

Prírodný Antiparazitný šampón pre psy a mačky šetrne odstraňuje Biofilm, ktorý priťahuje kliešte, blchy, roztoče a ďalšie parazity. Koncentrát, ktorý sa riedi 1:5, obsahuje bylinnú zložku geraniol, ktorá odpudzuje všetky parazity.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Koncentrát, ktorý sa riedi 1:5, obsahuje bylinnú zložku geraniol, ktorá odpudzuje všetky parazity.

100% Prírodný Antiparazitný šampón pre psy a mačky šetrne odstraňuje Biofilm, ktorý priťahuje kliešte, blchy, roztoče a ďalšie parazity. Bylinná aktívna zložka geraniol zároveň parazity odpudzuje a zabraňuje ich opätovnému napadnutiu. Pridané éterické oleje výživovo zaopatrujú pokožku i srsť, znižujú tvorbu lupín a obnovujú lesk srsti. Šampón má príjemnú vôňu, nevysušuje, má prirodzenú hodnotu pH 7 a stará sa o podráždenú a suchú pokožku. Je vhodný pre šteňatá, mačiatka, alergikov i jedinca s oslabenou imunitou. Šampón riedime s vodou 1:5.

Checkmark.Green100% Prírodný šampón s aktívnou zložkou geraniol. 

Checkmark.GreenVhodný aj pre šteňatá, mačiatka, alebo alergikov. 

Checkmark.GreenZnižuje tvorbu lupín, vyživuje srsť, príjemne vonia. 

Checkmark.GreenVhodný pre citlivú, suchú i podráždenú pokožku. 

Checkmark.GreenKompetentný výrobca, ktorý rozumie prirodzenému zdraviu.
 

Originál nemecký názov je "insektoVet Shampoo".

Zloženie:

Voda / Cocamidopropyl Betaín (prírodná tenzid) / Lauryl Glucoside (prírodný tenzid) / Methylpropanediol (prirodzené rozpúšťadlo) / Coco-Glucoside (prírodný tenzid) / Carprylyl Glycol (rastlinná ošetrujúca látka) / Citrus Grandis Peel Oil (éterický olej) / Cymbopogon Winterianus Herb Oil (éterický olej) / Geraniol (éterický olej) / Phenylpropanol (vonná látka s antimikrobiálnym účinkom) / Sodium Hydroxide (hydroxid sodný). Aktívna zložka: Geraniol 0,1% / l, BAuA reg. Č. N-63622.

Žiadne umelé látky & žiadna chémia:

Prípravok "Antiparazitný šampón pre psov a mačky" je prírodným zložením zameraný na šetrnú starostlivosť, preto neobsahuje žiadne umelé látky, žiadne syntetické minerály ani lacné plnivá. Vďaka absencii chémie nemá vedľajšie účinky a je vhodný aj pre alergikov, či inak zaťažených jedincov s oslabenou imunitou. Vhodný je aj pre nastávajúce či dojčiace zvieracie mamy a ich mláďatá.

Aplikácie a dávkovanie:

  • Na 10 kg váhy zvieraťa používame dávku cca. 4 ml šampónu. Pri balení 200 ml jedno stlačenie fľaše, pri balení 1 000 ml tvorí dávku 1,5 obsahu viečka fľaše. 
  • Dávku šampónu potom v pripravenej nádobke zriedime v pomere 1: 5. Pre zriedenie šampónu je vhodnejšia destilovaná voda (neobsahuje anorganické minerály). 
  • Šampón dôkladne a rovnomerne zapracujeme do srsti po i proti smeru jej rastu, nevynecháme slabiny ani bruško. 
  • Veľmi dôležité je vmasírovávať šampón 2 až 3 minúty. Toto je doba potrebná k pôsobeniu ošetrujúcich, ošetrujúcich účinných látok. 
  • Šampón opláchneme a postup opakujeme. Druhú penu necháme na zvierati 5 minút a dôkladne opláchneme.

Výhody:

  • Bezpečný aj pre šteňatá, mačiatka a ľudí. 
  • Rýchla a dlhotrvajúca účinnosť. 
  • Prispôsobený prirodzenému pH pokožky. 
  • Príjemná vôňa vďaka éterickým olejom. 
  • Je veľmi úsporný - riedi sa 1:5 s vodou.

Optimálny pomer Kvalita & Cena:

Hodnotné prírodné suroviny pochádzajú od starostlivo vybraných poctivých, kompetentných a dôveryhodných dodávateľov. Kritériom výberu surovín je Iba 100% Kvalita, čo má svoju Cenu. TOP suroviny, ŠETRNÉ spracovanie a UMENIE vytvoriť prínosný produkt je kľúčom k spokojnosti Zákazníkov, čo spolu s rastom dopytu potvrdzuje optimálny pomer kvality a ceny.

Vhodný aj pre ľudí?:

Na otázku, či je tento cdVet produkt vhodný aj pre ľudí radi odpovedáme... Výrobca tento úspešný produkt deklaroval pre domáce zvieratá. Preto nesmie byť ponúkaný Ľuďom (zákon). Ľudia, ktorí rozumejú prírodným produktom, sa nepýtajú.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky proti parazitom
Zvieratko: Pes, Mačka
Určenie: Pre zvieratá, Pre ľudí
Objem: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.