Energy Tickvet 10 ml

Kód: EN-TICKVET10
3 hodnotenia
Značka: Energy
17,10 € 171 € / 100 ml
Do 3 pracovných dní

Čisto prírodný repelent s esenciálnymi olejmi šetrný k zvieraťu aj životnému prostrediu.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Vonkajšie radovánky bez starostí a v pohode.

Čisto prírodný repelent s esenciálnymi olejmi

Šetrný k zvieraťu aj životnému prostrediu

Popis prípravku:

Veterinárny prípravok je prírodný, pre zvierací organizmus aj životné prostredie úplne šetrný prípravok. Obsahuje iba vybrané esenciálne oleje, ktoré zlepšujú kvalitu kože. Svojím účinkom druhotne napomáha znižovať riziko napadnutia vonkajšími parazitmi (kliešte, blchy).

Zloženie:

Simmondsia Chinensis Seed Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Cedrus Deodara Wood Oil, Cymbopogon Citratus Leaf/Stem Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil.

Použitie:

  • Psy: 1 kvapka 1-2x denne po dobu 3-5 dní, ďalej 2-3x týždenne.
  • Mačky: 1 kvapka 1x týždenne.
  • Aplikujte priamo na kožu medzi lopatky alebo ku koreňu chvosta tak, aby si namiesto aplikácie zviera nemohlo olízať.
  • U mačiek a citlivých psov odporúčame vyskúšať citlivosť najskôr nariedením zmesi (1 kvapku zmesi zriediť do 1 čajovej lyžičky nosného oleja – možno použiť akýkoľvek jedlý olej) alebo kvapkaním napr. na obojok.

Odporučenie:

Upozornenie: Zabráňte olízanie zvieraťom! Nepoužívať v oblasti okolo očí! Neaplikovať u zvierat do otvorených rán! Nepoužívať u mláďat, gravidných a dojčiacich samíc. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí! Len pre zvieratá. Prípravok nie je náhradou veterinárnej starostlivosti a liečiv odporúčaných veterinárnym lekárom. Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 °C. Chráňte pred mrazom.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky proti parazitom
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

energy-logo

Energy Group a.s. je výhradne česká spoločnosť založená v polovici deväťdesiatych rokov. Prostredníctvom vlastných produktov je už od svojho vzniku priekopníkom alternatívnej medicíny nielen v Česku, ale aj inde vo svete. Na Slovensku pôsobí už 14 rokov, kde sa teší obľube zákazníkov, ktorým záleží na zdraví. Filozofia značky Energy je založená na celostnom prístupe a organizmus a myseľ chápe ako prepojené súčasti jedného energetického systému. Optimálna spolupráca oboch prvkov je základným predpokladom zdravia celého organizmu.