Biogance Biospotix Dog Spot-On S-M s repelentným účinkom 5 x 1 ml (do 20 kg)

Kód: BIG-OBC020122
5 hodnotení
Značka: Biogance
8,90 €
Odosielame do 24 hodín

Repelentný roztok pre psy proti blchám, kliešťom a komárom s obsahom rastlinného extraktu geraniolu pre psy staršie ako 3 mesiace, do 20 kg hmotnosti.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Repelentný roztok pre psy proti blchám, kliešťom a komárom s obsahom rastlinného extraktu geraniolu, s ochranou proti napadnutiu po dobu max. 4 týždne. Prevencia napadnutia zvieraťa vonkajšími parazitmi.

Pre psy staršie ako 3 mesiace, do 20 kg hmotnosti.

Produkty Biospotix sú vďaka svojmu rastlinnému komplexu na báze Geraniolu účinnými, prírodnými a ekologickými riešeniami proti škodlivému hmyzu. Na rozdiel od chemikálií s neurotoxickými účinkami, Biospotix pôsobí kontaktne a mechanicky so škodlivým hmyzom. 

✔ Dehydratuje chitín a blokuje dýchacie cesty škodlivého hmyzu
✔ Dehydratuje vajíčka a larvy
✔ Okamžitý účinok

Pipety vďaka kožnému mazu roznesú svoje účinné látky po celom tele zvieraťa. Ich aplikácia je vonkajšia a množstvo prípravku je dostatočné na to, aby bolo účinné, ale bez zamastenia srsti.

Zloženie: 

Geraniol 0,75 % (m/m), (CAS č. 106-24-1).

Pokyny na použitie: 

Aplikujte priamo na kožu psa v chrbtovej oblasti od krku až po chvost, podľa dávkovacej tabuľky. 

Veľkosť zvieraťa Hmotnosť Mesačná dávka:
mini-sil Malý pes do 10 kg 1 x 1 ml (1 pipeta)
medium-sil Stredný pes 10-20 kg 2 x 1 ml (2 pipety)


Pôsobí okamžite. Pre optimálnu ochranu opakujte dávku každé 4 týždne alebo po kúpaní. Po aplikácii srsť vyčešte, aby sa roztok lepšie rozšíril po povrchu tela. 

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami, ňufákom a sliznicami. Obsahuje geraniol, môže spôsobiť alergickú reakciu. V prípade požitia, alebo ak podráždenie pretrváva, poraďte sa  s veterinárnym lekárom. Nepoužívať u psov s poraneniami kože, u gravidných a laktujúcich súk a u šteniat  mladších ako 3 mesiace.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky proti parazitom
Zvieratko: Pes
Balenie: 5 x 1 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

biogance-logo-v

Francúzsky výrobca kozmetiky pre domácich miláčikov Biogance prišiel ako prvá francúzska firma s radom starostlivosti o domáce zvieratá, ktorá je priamo inšpirovaná prírodou a je vyrobená najmä z prírodných a organických aktívnych prísad, ktoré rešpektujú domácich miláčikov a životné prostredie.

Biogance je dynamická spoločnosť, kde veterinári, farmaceuti a chemici spájajú svoje know-how pre pohodu našich miláčikov.

Biogance optimalizuje svoje zloženie s cieľom vyvinúť prírodné a efektívne produkty, ktoré rešpektujú prirodzenú rovnováhu srsti zvierat. Produkty neobsahujú parabén, fenoxyetanol ani živočíšne oleje a nie sú testované na zvieratách.