cdVet Sprej proti kliešťom ZeckEx Spray

Kód: CDV-ZES-20 CDV-ZES-50 Zvoľte variant
3 hodnotenia
Značka: cdVet
7,90 € 12,90 € od 7,90 €
Skladom Skladom Zvoľte variant
Objem
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Sprej proti kliešťom účinne pomáha v boji s týmito parazitmi, bez toho aby zaťažoval organizmus toxínmi. Je obzvlášť vhodný pre mačky a citlivé psy - neobsahuje čajovník.

Detailné informácie

Podrobný popis

cd Vet Sprej proti kliešťom (Zeck Ex Spray) je čisto prírodný repelentný sprej na vonkajšie použitie, ktorý intenzívne odpudzuje kliešte, roztoče a blchy. cd Vet Sprej proti kliešťom účinne pomáha v boji s týmito parazitmi, bez toho aby zaťažoval organizmus toxínmi. Je obzvlášť vhodný pre mačky a citlivé psy - neobsahuje čajovník.

Zloženie:

Účinná látka: extrakt z eukalyptu citriodora, zmes bylín cdVet receptúry; neobsahuje čajovník.

Syntetické pridané látky: ŽIADNE

Spôsob použitia:

Podľa potreby nastriekajte proti srsti 1 - 2 x denne, eventuálne vmasírujte

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky proti parazitom
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 20 ml / 50 ml

Logo-klein

Nemeckú značku cdVet založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann v roku 1999. Pri tvorbe receptúr čerpali zo svojich dlhoročných skúseností na vlastných statkoch. Chovu zvierat sa venujú desiatky rokov a niekoľko generácií dozadu. Vďaka tomu sa im podarilo z vlastných skúseností a skúseností ich predkov zozbierať prírodné bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom konceptu cdVet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.