Plánovaná dovolenka: 17.7. - 22.7.2024. V tomto období nebude možný osobný odber, neodosielame balíčky a nefunguje zákaznícky servis. Objednávky prijímame nepretržite a venovať sa im budeme postupne od 23.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

cdVet Kokosový olej proti kliešťom 100 ml

Kód: CDV-33201
3 hodnotenia
Značka: cdVet
14,90 €
3 - 7 pracovných dní

Prírodná zmes bio olejov, ktoré vyživujú pokožku a menia jej pach, ktorý odpudzuje kliešte a parazity.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Prírodná zmes bio olejov, ktoré vyživujú pokožku a menia jej pach, ktorý odpudzuje kliešte a parazity.

Čisto prírodný, za studena lisovaný kŕmny olej z bio-kokosu, bio-černušky damašskej, bio-slnečnice a bio-konope bez éterických olejov pozvoľna mení pach zvieraťa, ktoré sa postupne stáva pre kliešte a ďalšie parazitmi nepríťažlivé. Olej je vhodný na každodenné podávanie a je dobre znášaný aj ako vonkajšia starostlivosť, vmasírovaný do kože a srsti. 

  • Zmes olejov z ekologického poľnohospodárstva a šetrného lisovania.
  • Prirodzená podpora látkovej výmeny kože a srsti.
  • Bez ochucovadiel, bez pridaných a konzervačných látok.
  • Pozvoľna mení pach zvieraťa tak, aby odpudzovalo parazitmi. 
  • Kompetentný výrobca, ktorý rozumie prirodzenému zdraviu. 

Originálny nemecký názov je "ZeckEx Bio-Öl".

Zloženie:

Doplnok výživy Kokosový olej proti kliešťom obsahuje len hodnotné 100% prírodné suroviny: Bio Kokosový olej 45% / Bio rascový olej 27% / Bio Slnečnicový olej / Bio Konopný olej.

Analytické zložky: 

Proteín <0,3% / Oleje a tuky 99,6% / Vláknina <0,5% / Popol <0,4%. Vďaka spracovaniu hodnotných prírodných surovín za studena sú Minerálne látky organickej kvality. Preto doplnok stravy Kokosový olej proti kliešťom disponuje vysokou Životnou Energiou (bioaktivita), ktorá minerálom a živinám umožňuje prestup cez bunkovú membránu, a tým zaisťuje maximálnu využiteľnosť pre výživu buniek.

Denné dávkovanie: 

Pes Denná dávka
Malý pes do 10 kg 0,5 ml
Stredný pes 10 až 30 kg 1 až 1,5 ml
Veľký pes nad 30 kg 1,5 až 3 ml

 

 

 

Odporúčame kŕmiť po celú sezónu.

Po 3 až 4 týždňoch je spravidla možné dávkovanie až o polovicu znížiť.

Spôsob podávania:

Sypký, jemne mletý doplnok výživy vmiešame psovi do krmiva. Väčšinou je dobre prijímaný, u odmietavých jedincov ho vmiešame do mäsa, alebo konzervy. Niektorí chovatelia dávajú Kokosový olej psom do samostatnej misky vedľa krmiva. Pes si potom berie len množstvo, ktoré inštinktívne potrebuje.

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky proti parazitom
Zvieratko: Pes
Objem: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.