Plánovaná dovolenka: 17.7. - 22.7.2024. V tomto období nebude možný osobný odber, neodosielame balíčky a nefunguje zákaznícky servis. Objednávky prijímame nepretržite a venovať sa im budeme postupne od 23.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

Topvet Sirup Biotín s Bosweliou 200 ml

Kód: TV-T20433
2 hodnotenia
7,90 €
Skladom do 24 hodín

Veterinárny prípravok pre kvalitnú kožu a srsť psov. Originálna receptúra ​​vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmácie.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Kvalitná koža a srsť. Veterinárny prípravok pre psov.

Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmácie.

Biotín s Boswéliou je výživovým doplnkom, ktorý sa podieľa na zlepšenie kvality kože, srsti a pazúrikov. Pri nedostatku biotínu sa srsť stáva matnou, lámavou a drsnou. Pokožka je presušená, svrbivá a s tvorbou lupín. Pazúriky sú pri nedostatku lámavé a rozstrapkané. Biotín je vhodný doplnok tiež pre gravidné a dojčiace suky. Trvalé podávanie biotínu uľahčuje rozčesávanie a zabraňuje plstnateniu srsti. Boswelia je už stovky rokov používaná na podporu hojivých procesov.

Zlepšenie kvality kože, srsti a pazúrikov
Ľahšie rozčesávanie a zabránenie plstnateniu srsti
Podpora hojivých procesov

Návod na použitie:

Podávajte 5 ml (čajová lyžica) prípravku na 10 kg hmotnosti denne. Sirup sa veľmi dobre aplikuje v potrave. Výhodou je veľmi príjemná chuť.

Zloženie:

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes
Balenie: 200 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-topvettopvet-obr

Ucelený program veterinárnych prípravkov pre psov, mačky a kone s vysokou pridanou hodnotou a maximálnym účinkom prinášajúcim vašim zvieratám kvalitnú starostlivosť. V ponuke nájdete široké spektrum produktov doplnkovej výživy a kozmetiky.

Originálne receptúry Topvet sú vytvorené z bylinných a prírodných látok skúseným tímom v spolupráci s veterinárnymi lekármi. Pri vývoji bol kladený maximálny dôraz na kvalitu použitých surovín a ich kombináciu pre využitie potenciálu účinných látok. Výsledkom sú produkty starajúce sa o vaše kone a domácich miláčikov účinne, šetrne a s vysokým aplikačným komfortom.