Plánovaná dovolenka: 17.7. - 22.7.2024. V tomto období nebude možný osobný odber, neodosielame balíčky a nefunguje zákaznícky servis. Objednávky prijímame nepretržite a venovať sa im budeme postupne od 23.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

Aptus Eye Drops 10 ml

Kód: APT-OBC021401
4 hodnotenia
Značka: Aptus
23,90 €
Skladom

Očné kvapky pre psy, mačky a kone.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Očné kvapky pre psy, mačky a kone. 

✔ Umelé slzy pre psy a mačky s 0,18% hyaluronátom sodným a glycerínom

✔ S lineárnym hyaluronátom sodným a lubrikačným glycerínom

Umelé slzy Aptus Eye Drops sú ideálnym hydratačným a lubrikačným roztokom, ktorý poskytuje okamžitý a dlhodobý komfort pri každom žmurknutí. Viskoadaptívna forma kombinuje výhody kohéznych fyzikálnych vlastností viskoelastickej zložky (hyaluronát sodný) a disperzných fyzikálnych vlastností lubrikantu s nízkou molekulovou hmotnosťou (glycerín). Spoločne tieto biopolyméry poskytujú vynikajúce dlhodobé krytie a obnovu krytia povrchu oka, obnovujú a stabilizujú slzný film. Dávkovanie: Podľa potreby kvapnite jednu kvapku do oka/očí. Opakujte tak často, ako je to potrebné.

Hydratačný a lubrikačný roztok, ktorý poskytuje okamžitý a dlhotrvajúci komfort pri každom žmurknutí. Viskoadaptívne zloženie spája výhody kohéznych fyzik. vlastností viskoelastickej zložky a disperzných fyz. vlastností nízkomolekulárneho lubrikantu.

Použitie:

  1. Pred použitím si umyte ruky.
  2. Obráťte fľašu a jemne ju stlačte, kým sa na jej hrote vytvorí kvapka. Môže to trvať niekoľko sekúnd, pretože roztok musí prejsť filtračným systémom jednosmerného ventilu.
  3. Keď je kvapka zavesená na hrote fľašky, opatrne ju posuňte nad oko zvieraťa a jemne ju stlačte tak, aby kvapka zapadla do oka. Nedotýkajte sa hrotom žiadneho povrchu.
  4. Po aplikácii otraste zvyšky kvapiek z hrotu fľaše a bezpečne nasaďte viečko.

Používajte na okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu a komfort.

Podľa potreby kvapnite 1 kvapku do oka (očí) zvieraťa. Zopakujte podľa potreby.

Zloženie:

Voda, chlorid sodný, glycerín, hyaluronát sodný, fosforečnan sodný.

Dodatočné parametre

Kategória: Oči, uši, zuby
Zvieratko: Pes, Mačka, Kôň
Balenie: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

aptus-logo-sldrZnačka Aptus® je súčasťou Orion Pharma, fínskej farmaceutickej spoločnosti s viac ako sto rokmi skúseností. Interní veterinári, vedci a odborníci na zdravie domácich zvierat sa snažia zlepšiť pohodu našich milovaných zvierat.