cdVet Hnačka Stop Plus 60 g

Kód: CDV-91405
Akcia
4 hodnotenia
Značka: cdVet
14,90 € –13 %
cdvet hnacka stop plus 60 g
14,90 € –13 % 12,90 € 21,50 € / 100 g
Skladom

Na upokojenie akútnych porúch črevnej absorpcie a zlepšenie kondície čriev pri a po hnačke.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Originálny nemecký názov je Durchfall Stopp Plus.

Na upokojenie akútnych porúch črevnej absorpcie a zlepšenie kondície čriev pri a po hnačke.

100% Prírodný doplnok stravy Hnačka Stop Plus pomáha pri poruchách resorpcie živín pri a po hnačke. Vydarená receptúra ​​obsahuje pektíny z banánu, ktoré prirodzene pôsobia ako želírujúce činidlo. V čreve viažu prebytočnú vlhkosť a sú veľkým pomocníkom pri zažívacích problémoch. Hnačka Stop Plus zároveň vyrovnáva minerálny deficit a podporuje prirodzenú ochrannú bariéru črevných slizníc. Obsiahnutý prírodný bentonit viaže toxické látky, čo ďalej zlepšuje príjem živín a prispieva k dobrej kondícii čriev.

Pomoc pri poruchách resorpcie živín spojených s hnačkou

✔ ​Pektíny z banánu podporujú ochrannú črevnú bariéru

Obsiahnutý bentonit viaže a odvádza z čriev toxické látky

Zloženie: 

Čisto prírodné zložky 100% kvality: Banánový prášok / Gaučová tráva - koreň / Morská soľ / Dubová kôra / Bentonit (1m558i) 290 g.

Analytické zložky: 

Proteín 3% / tuk 0,2% / vláknina 6% / popol 32% / sodík 2,2% / draslík 0,8% / sacharidy z banánov. Vďaka spracovaniu hodnotných prírodných surovín za studena sú Minerálne látky organickej kvality. Preto doplnok stravy disponuje vysokou životnou energiou (bioaktivita), ktorá minerálom a živinám umožňuje prestup cez bunkovú membránu, a tým zaisťuje maximálnu využiteľnosť pre výživu buniek.

Doplnok výživy je prírodným zložením zameraný na zdravie, preto neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne syntetické látky, ani konzervanty.

Šetrné sušenie surovín pri nízkej teplote do 42 °C plus absencia umelých vitamínov vedie k zachovaniu vysokej životnej energie (bioaktivita). Preto tento produkt disponuje maximom živín a vitálnych látok (vitamíny, minerály, enzýmy). Vysoká miera bioaktivity prináša nárast životnej energie, ktorá posilňuje imunitu, zvyšuje vitalitu a kondíciu organizmu.

Denné dávkovanie:

Práškovú formu doplnku výživy „Hnačka Stop“ primiešame do krmiva. Pre jedincov, ktorí prášok odmietajú alebo ho nemajú radi, je v ponuke veľkostí (na stránke vyššie) balenie v kapsuliach. Obsahom je 100 kapsúl z rastlinnej celulózy v potravinárskej kvalite. Vláknina celulózy má čistiaci účinok, ktorý podporuje kondíciu čriev a súčasne posilňuje Imunitu.

Veľkosť psa Hmotnosť Prášok
cat-sil Mačka do 10 kg 0,5 g
mini-sil Malý pes
medium-sil Stredný pes 10 - 30 kg 0,5 až 1,5 g
maxi-sil Veľký pes nad 30 kg 2 g


Jedna štvrtina čajovej lyžičky zodpovedá cca 1 gramu.

Dĺžka užívania a prevencia:

Pri miernych problémoch podávame doplnok výživy Hnačka Stop Plus 7 dní. Pri dlhšie trvajúcich problémoch podávame minimálne 14 dní. Preventívne možno dennú dávku podávať 1 až 2 x týždenne, alebo kôru opakovať jeden až trikrát do roka v závislosti od zdravotnej kondície zvieraťa. Nepodávajte súčasne s makrolidmi (súčasť niektorých chemických antibiotík).

Pred použitím odporúčame poradiť sa s veterinárom, ktorý rozumie zdravej výžive psov a mačiek. 

Dobré baktérie pre lepšiu kondíciu čriev:

Pre lepšiu kondíciu čriev, a tým zníženie rizika návratu hnačky podávame súčasne s doplnkom Hnačka Stop Plus tiež tekutý doplnok Aktívne črevo z fermentovaných bylín, ktorý črevám dodáva Probiotiká (dobré baktérie) a Prebiotiká (výživa pre dobré baktérie). Doplňovaním dobrých baktérií podporíme črevnú mikroflóru s výhodou lepšieho trávenia, silnejšej imunity, a súčasne tak prispejeme k pevnejšiemu zdraviu psa alebo mačky.

Spôsoby podávania:

Sypký, jemne mletý doplnok výživy Hnačku Stop vmiešame psovi, alebo mačke do vlhkého krmiva, alebo namočených granúl. Vo väčšine prípadov je dobre prijímaný, ak máme doma odmietavého jedinca môžeme doplnok vmiešať do mletého mäsa - surového alebo mierne povareného (lepšie vonia).

Výrobca: cdVet Naturprodukte GmbH, Industriestraße 9 - 11, 49584 Fürstenau, Deutschland, +49 (0) 5901 9796-0, www.cdvet.de, info@cdvet.eu

Dodatočné parametre

Kategória: Trávenie
Zvieratko: Pes, Mačka
Balenie: 60 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.