cdVet Aktívne črevo

Kód: CDV-3323 CDV-3324 CDV-3325 CDV-33231 CDV-33232 CDV-33251 Zvoľte variant
7 hodnotení
Značka: cdVet
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
cdvet aktivne crevo 100
14,90 € 22,90 € 34,90 € 60,90 € 89,90 € 99,90 € od 14,90 € 14,90 € / 100 ml 9,16 € / 100 ml 6,98 € / 100 ml 60,90 € / 1 l 35,96 € / 1 l 19,98 € / 1 l
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný doplnok výživy pre psov a mačky z fermentovaných cdVet bylín, ktorý podporuje dobrú kondíciu čriev. Možno ho podávať pri narušenej črevnej mikroflóre, dobre znášaný je tiež pri tráviacich ťažkostiach (hnačka, zvracanie). 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Podporuje kondíciu čreva a zdravú črevnú mikrobiotu.

cdVet  Aktívne črevo (Darm Aktiv) je prírodný doplnok výživy pre psov a mačky z fermentovaných cdVet bylín, ktorý podporuje dobrú kondíciu čriev. Možno ho podávať pri narušenej črevnej mikroflóre, dobre znášaný je tiež pri tráviacich ťažkostiach (hnačka, zvracanie). 

Dobré baktérie - Pri výrobe cdVet Aktívneho čreva dochádza k procesu prirodzenej fermentácie, počas ktorej sa množia probiotické mikroorganizmy, ktoré produkujú pre nás tak potrebné látky ako sú napr. kyselina mliečna, antioxidanty, enzýmy a vitamíny. Vďaka tejto zmesi hodnotných baktérií mliečneho kvasenia a ďalších látok je možné regulovať pH hodnotu v tráviacom trakte a zároveň prirodzeným spôsobom potláčať množenie patogénnych baktérií. 

Rovnováha - Fermentované byliny podporujú rovnováhu črevnej flóry a celú mikrobiologickú situáciu. Tým je podporené fyziologické trávenie a prirodzená imunita. cdVet Aktívne črevo je komplexný produkt, v ktorom sa všetky komponenty vzájomne dopĺňajú. 

Najprv očista čriev - Pri narušenej črevnej mikroflóre spojenej s dlhšie trvajúcimi problémami odporúčame najprv vyčistiť črevá prípravkom cdVet Čistič čriev. Následne po očiste čriev doplníme dobré baktérie doplnkom výživy cdVet Aktívne črevo (rokmi osvedčená kombinácia pre upevnenie zdravia).

Zloženie:

Fermentovaná žihľava, fermentovaný tymián, fermentovaná mäta, fermentované oregano, fermentovaný ibištek, fermentovaná echinacea, fermentované semená senovky, fermentovaný rebríček, fermentovaný lipkavec, fermentovaná čakanka.

Syntetické pridané látky: ŽIADNE

Žiadne umelé vitamíny:

Doplnok výživy cdVet Aktívne črevo neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne umelé minerálne látky, žiadne syntetické konzervanty ani plnivá. 

Žiadna chémia:

cdVet Aktívne črevo je zložené z čisto prírodných látok (žiadna chémia).  

Žiadne zaťaženie:

Umelé látky v krmivách a v doplnkoch výživy organizmus zaťažujú. Následkom chemickej záťaže sú napr. civilizačné choroby.

Odporúčané dávkovanie na jeden deň:

  • Mačka a malý pes do 3 kg: 1-2 ml 
  • Psy 3-15 kg: 2-5 ml 
  • Psy 15-30 kg: 4-9 ml 
  • Psy nad 30 kg: 8-20 ml 

Darm Aktiv (Aktívne črevo) pridávame do krmiva denne po dobu aspoň 4-6 týždňov.

Spôsob podávania:

Tento tekutý kŕmny doplnok je zamiešaním do krmiva zvieratami väčšinou bez problému prijímaný. U citlivých jedincov ho zamiešame do mletého mäsa, alebo ho injekčnou striekačkou aplikujeme vedľa jazyka.

Skladovanie:

Po otvorení skladovať v chladničke a spotrebovať najlepšie do šiestich až desiatich týždňov.

Dodatočné parametre

Kategória: Trávenie
Zvieratko: Pes, Mačka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.