cdVet ToxiVet sorb 50 g

Kód: CDV-3779
1 hodnotenie
Značka: cdVet
9,90 €
3 - 7 pracovných dní

Odvod toxických látok a prebiotická výživa dobrých baktérií - lepšia kondícia čriev a imunity.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Odvod toxických látok a prebiotická výživa dobrých baktérií - lepšia kondícia čriev a imunity.

Výživový doplnok „ToxiVet sorb“ obsahuje bentonit a vlákninu, ktoré absorbujú a odvádzajú toxické látky z tráviaceho traktu. Prebiotické kvasnice bohaté na vitamíny, aminokyseliny a stopové prvky vyživujú dobré baktérie. Listy maliníka a koreň pýrovníka obsahujú chlorofyl (nositeľ kyslíka) a horčiny, ktoré v čreve zlepšujú klímu pre dobré baktérie. Vydarená receptúra ​​zlepšuje kondíciu čriev pre lepšie trávenie a významne tak posilňuje imunitu.

Absorpcia a odvod toxických látok z tráviaceho traktu 

Aktívna prebiotická výživa dobrých baktérií z kvasníc 

Zvýšenie kondície čriev zlepšuje trávenie a posilňuje imunitu 

Zloženie:

ToxiVet sorb obsahuje tieto čisto prírodné zložky 100% kvality: Pivovarské kvasnice / Pýrovník - koreň / Maliník - listy / Bentonit. 

Analytické zložky: 

Proteín 13,7% / tuk 4,4% / vláknina 7,1% / popol 34,5% / vápnik 0,79% / fosfor 0,28% / sodík 0,15%. Vďaka spracovaniu hodnotných prírodných surovín za studena sú minerálne látky organickej kvality. Preto doplnok stravy ToxiVet sorb disponuje vysokou Životnou Energiou (BioAktivita), ktorá minerálom a živinám umožňuje prestup cez bunkovú membránu, a tým zaisťuje maximálnu využiteľnosť pre výživu buniek.

Šetrné sušenie surovín pri nízkej teplote do 42 °C plus absencia umelých vitamínov vedie k zachovaniu vysokej Životnej Energie (BioAktivita). Preto ToxiVet sorb disponuje maximom živín a vitálnych látok (vitamíny, minerály, enzýmy). Vysoká miera BioAktivity prináša nárast životnej energie, ktorá posilňuje Imunitu, zvyšuje vitalitu a kondíciu organizmu.

Denné dávkovanie:

Práškovú formu doplnku výživy „ToxiVet sorb“ primiešame do krmiva. Pre jedincov, ktorí prášok odmietajú alebo ho nemajú radi, je v ponuke veľkostí balenie v kapsuliach. Obsahom je 200 kapsúl z rastlinnej celulózy v potravinárskej kvalite. Vláknina celulózy má čistiaci účinok, ktorý podporuje kondíciu čriev a súčasne posilňuje imunitu. 

Zviera Dávkovanie prášok Dávkovanie kapsule
cat-sil Mačka 1/2 odmerky 1 kapsula
mini-sil Malý pes do 10 kg 1/2 odmerky 1 kapsula
medium-sil Stredný pes 10 - 30 kg 1 odmerka 2 až 3 kapsule
maxi-sil Veľký pes nad 30 kg 2 odmerky 3 až 4 kapsule

 
Jedna zarovnaná odmerka zodpovedá cca 1 gramu a je vo vnútri dózy.

Dĺžka užívania a prevencia:

Pri miernych problémoch alebo pri riešení náhleho problému podávame doplnok výživy „ToxiVet sorb“ 1 až 2 krát denne, po dobu 1 až 2 týždňov. Pri dlhšie trvajúcich problémoch podávame 3 až 4 týždne. Preventívne je možné dennú dávku podávať 1 až 2 x týždenne, alebo kúru opakovať jeden až trikrát do roka v závislosti od zdravotnej kondície zvieraťa. ToxiVet sorb nepodávajte súčasne s makrolidmi (súčasť niektorých chemických antibiotík). Prípadné žmolky v produkte spôsobujú vlákna z koreňa rastliny Pýrovník psí.

Spôsoby podávania:

Sypký, jemne mletý doplnok výživy ToxiVet sorb vmiešame psovi, alebo mačke do vlhkého krmiva, alebo namočených granúl. Vo väčšine prípadov je dobre prijímaný, ak máme doma odmietavého jedinca môžeme doplnok vmiešať do mletého mäsa, surového alebo mierne povareného (lepšie vonia).

Potravinárska kvalita:

Suroviny potravinárskej kvality pre ToxiVet sorb podliehajú pravidelnej kontrole úradu pre ochranu spotrebiteľa a bezpečnosť potravín, krmív a doplnkov výživy Laves Niedersachsen. Okrem vylúčenia GMO (genetická manipulácia) je kontrolované zaťaženie pesticídmi, ťažkými kovmi a plesňami. Doplnok tak spĺňa kritériá potravinárskej kvality pre zdravú výživu.

Dodatočné parametre

Kategória: Trávenie
Zvieratko: Pes, Mačka
Hmotnosť: 50 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.