VetExpert Hepatiale Forte 40 tbl.

Kód: VE-OBC022778
1 hodnotenie
Značka: VetExpert
10,90 €
Skladom do 24 hodín

Pečeňové ochorenia, insuficiencia pečene, regenerácia pečeňových buniek. Urýchľuje proces detoxikácie mozgu a pečene. Napomáha regenerácii pečeňových buniek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pečeňové ochorenia, insuficiencia pečene, regenerácia pečeňových buniek. Obsahuje fosfolipidy (zo sóje) obsahujúce fosfatidylocholín (súčasť membrán hepatocytov, napomáhajú regenerácii poškodených hepatocytov, inhibujú fibróznu degeneráciu hepatocytov – znižujú produkciu kolagénu a zvyšujú aktivitu kolagenázy), a ornitín ako L-ornitín L-aspartát (AMK, odvodená od arginínu) – je dôležitý pre elimináciu amoniaku – premena na močovinu (cyklus Urey) – predchádzanie hepatálnej encefalopatie. Urýchľuje proces detoxikácie mozgu a pečene. Napomáha regenerácii pečeňových buniek.

Odporúča sa pre psy a mačky na podporu funkcie pečene, resp. v prípade zlyhania pečene alebo iných porúch.

Obsahuje fosfolipidy a ornitín - podporujúci regeneračný a ochranný účinok pečene
Účinne podporuje činnosť pečene
Dostupné vo viacerých variantoch, prispôsobené veľkosti a potrebám zvieraťa

Dávkovanie:

1 tableta na 15 kg telesnej hmotnosti. Tablety podávajte celé alebo drvené, pred kŕmením alebo s krmivom. Ak denná dávka predstavuje niekoľko tabliet, je možné ich podávať dvakrát alebo trikrát denne. Je nevyhnutné, aby mali zvieratá počas užívania doplnku výživy neustály prístup k čerstvej pitnej vode. Na získanie optimálnych výsledkov sa odporúča užívať doplnok výživy počas 1-3 mesiacov, v prípade chronických stavov až 6 mesiacov.

Zloženie:

2.21.1 Lecitínový prášok, L-ornitín-L-aspartát, 11.2.10 stearan horečnatý.

Dodatočné parametre

Kategória: Trávenie
Zvieratko: Pes, Mačka
Balenie: 40 tbl.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

vetexpert-logo

Značka Vet Expert zahŕňa doplnky, krmivá, diéty a prípravky pre starostlivosť o psov a mačky vyvíjané v spolupráci s vererinármi a vedcami. Výber surovín a proces výroby, podobne ako v prípade ľudskej stravy, podlieha neustálej a prísnej kontrole. To je zaručené certifikátom GMP najvyššej farmaceutickej kvality a v prípade krmiva pre domáce zvieratá výberom ingrediencií ľudskej kvality, teda tých, ktoré sú schválené na ľudskú spotrebu.