VetExpert Hepatiale Forte Large Breed 40 tbl.

Kód: VE-OBC022780
1 hodnotenie
Značka: VetExpert
15,90 € 0,40 € / 1 ks
Odosielame do 24 hodín

Pečeňové ochorenia, insuficiencia pečene, regenerácia pečeňových buniek. Urýchľuje proces detoxikácie mozgu a pečene. Napomáha regenerácii pečeňových buniek.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Pečeňové ochorenia, insuficiencia pečene, regenerácia pečeňových buniek. Obsahuje fosfolipidy (zo sóje) obsahujúce fosfatidylocholín (súčasť membrán hepatocytov, napomáhajú regenerácii poškodených hepatocytov, inhibujú fibróznu degeneráciu hepatocytov – znižujú produkciu kolagénu a zvyšujú aktivitu kolagenázy), a ornitín ako L-ornitín L-aspartát (AMK, odvodená od arginínu) – je dôležitý pre elimináciu amoniaku – premena na močovinu (cyklus Urey) – predchádzanie hepatálnej encefalopatie. Urýchľuje proces detoxikácie mozgu a pečene. Napomáha regenerácii pečeňových buniek.

Odporúča sa pre psy na podporu funkcie pečene, resp. v prípade zlyhania pečene alebo iných porúch.

Obsahuje fosfolipidy a ornitín - podporujúci regeneračný a ochranný účinok pečene
Účinne podporuje činnosť pečene
Dostupné vo viacerých variantoch, prispôsobené veľkosti a potrebám zvieraťa

Dávkovanie:

1 tableta na 25 kg telesnej hmotnosti. Tablety podávajte celé alebo drvené, pred kŕmením alebo s krmivom. Ak denná dávka predstavuje niekoľko tabliet, je možné ich podávať dvakrát alebo trikrát denne. Je nevyhnutné, aby mali zvieratá počas užívania doplnku výživy neustály prístup k čerstvej pitnej vode. Na získanie optimálnych výsledkov sa odporúča užívať doplnok výživy počas 1-3 mesiacov, v prípade chronických stavov až 6 mesiacov.

Zloženie:

2.21.1 Lecitínový prášok, L-ornitín-L-aspartát, 11.2.10 stearan horečnatý.

Dodatočné parametre

Kategória: Trávenie
Zvieratko: Pes
Balenie: 40 tbl.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

vetexpert-logo

Značka Vet Expert zahŕňa doplnky, krmivá, diéty a prípravky pre starostlivosť o psov a mačky vyvíjané v spolupráci s vererinármi a vedcami. Výber surovín a proces výroby, podobne ako v prípade ľudskej stravy, podlieha neustálej a prísnej kontrole. To je zaručené certifikátom GMP najvyššej farmaceutickej kvality a v prípade krmiva pre domáce zvieratá výberom ingrediencií ľudskej kvality, teda tých, ktoré sú schválené na ľudskú spotrebu.