cdVet Čistič čriev v prášku

Kód: CDV-3328 CDV-3329 CDV-33281 Zvoľte variant
Akcia
6 hodnotení
Značka: cdVet
15,90 € od 15,90 € –12 % - - až –12 %
cdvet cistic criev v prasku 20
15,90 € od 15,90 € –12 % - - až –12 % 13,90 € 21,90 € 49,90 € od 13,90 € 69,50 € / 100 g 54,75 € / 100 g 27,72 € / 100 g
Skladom 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Doplnkové krmivo pre mačky a malé psy, ktoré čistí črevá a pripravuje klímu pre zdravú črevnú flóru. Podpora pre zvieratá so sklonmi k tráviacim a črevným problémom.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Doplnkové krmivo pre mačky a malé psy, ktoré čistí črevá a pripravuje klímu pre zdravú črevnú flóru.

Nutričná podpora - cdVet Čistič čriev v prášku (Darm Rein Pulver) je vhodný ako podpora pre zvieratá so sklonmi k tráviacim a črevným problémom. Obsahuje kvasnice, kôru s vlákninou a byliny, ktoré harmonizujú črevnú peristaltiku. Brestová kôra zase obsahuje taníny (triesloviny), ktoré môžu prispievať k zahusteniu črevných slizníc a tým k zníženiu možnosti vniknutia vírusov a toxínov do organizmu.

Minerál, kvasnice, kôra - Ílovitý minerál bentonit je známy napr. pre svoju schopnosť prirodzene vyväzovať toxíny. Špeciálne pivovarské kvasnice sú bohaté na vitamíny skupiny B, stopové prvky a esenciálne aminokyseliny, podporujú kondíciu čriev a tým prispievajú k lepšiemu príjmu živín a vitálnych látok. Pridaná kôra obsahuje vlákninu pre očistu čreva a je bohatá na minerálne látky, stopové prvky a živiny.

Následná podpora - Po vzore divokej zveri, ktorá si čistí črevá kôrou stromov, kríkov a bylinami, dávame cca raz ročne čistič čriev zvieratám, ktoré prijímajú tepelne spracované krmivo, alebo po užívaní antibiotík či po chemickom odčervení. Potom možno podávať "cdVet Aktívne črevo", fermentované cdVet byliny, ktoré tiež výživovo podporujú očistu čriev a pomáhajú stabilizovať zdravý črevný mikrobióm. 

Zloženie:

Pivovarské kvasnice, vŕbová a brestová kôra

Doplnkové látky na kg:

Senzorické doplnkové látky: extrakt z grapefruitových jadier 40000mg, oregano 15000mg; konzervačný prostriedok: kyselina mliečna E 270 20000mg; technologická doplnková látka: bentonit 1m558i 395 g.

Analytické zložky a obsahy:

Hrubý proteín: 10,2% • tuk: 2% • vláknina: 4,9% • hrubý popol: 35,2% • vápnik: 0,77% • fosfor: 0,17% • popol nerozpustný v HCl: 29 , 0%.

Syntetické pridané látky na kg: ŽIADNE

Poznámka: Doplnkové krmivo cdVet Čistič čriev v prášku neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Je zmiešaním zhotovený iba z čisto prírodných komponentov.

Tip: Prostredie v črevách je negatívne ovplyvňované napr. neprirodzenou výživou, chemickými doplnkovými látkami, alebo liekmi. Hnilobný nános v črevách je následne živnou pôdou pre plesne, škodlivé baktérie a červy. Tieto faktory tiež sekundárne zaťažujú procesy látkovej výmeny, preto je niekedy zmysluplné pred pečeňovou očistou venovať pozornosť práve prostrediu v črevách.

Odporúčané dávkovanie na jeden deň:

  • Mačky: 1-2 zarovnané odmerky na 5 kg telesnej váhy po dobu aspoň 14 dní raz denne do krmiva.
  • Psy: 1-2 zarovnané odmerky na 5 kg telesnej váhy po dobu aspoň 14 dní podávajte 1 x denne. V prípade potreby je možné podávať dlhšie, napr. 30 dní.

1 zarovnaná odmerka zodpovedá cca 1 gramu (odmerka je vnútri balenia).

Kapsule

  • Psy: 2-3 kapsule na 5 kg váhy po dobu aspoň 14 dní podávajte 1 x denne. V prípade potreby je možné podávať dlhšie, napr. 30 dní.
  • Mačky : 2-3 kapsule na 5 kg váhy po dobu 14 dní 1 x denne. 

Je potrebné zamedziť súbežnému orálnemu podávaniu spolu s makrolidmi (antibiotiká).

Celkové množstvo bentonitu nesmie v kompletnom krmive prekročiť maximálne povolené množstvo 20000 mg / kg kompletného krmiva.

Dodatočné parametre

Kategória: Trávenie
Zvieratko: Pes, Mačka
Hmotnosť: 20 g / 40 g / 180 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.