Topvet Humátové tablety Detoxin 90 cps.

Kód: TV-T20437
1 hodnotenie
9,90 €
Skladom do 24 hodín

Otrava, intoxikácia, hnačka. Veterinárny prípravok pre psov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Otrava, intoxikácia, hnačka. Veterinárny prípravok pre psov.

Humátové tablety Detoxin - účinnou látkou sú prírodné humínové a fulvinové kyseliny. Tieto látky sú vysoko biologicky a chemicky aktívne. Pôsobí detoxikačne tým, že s ťažkými kovmi vytvára chelátové zlúčeniny. Druhým mechanizmom účinku je vytvorenie ochranného filmu na sliznici čreva, čím je minimalizovaná adsorpcia endogénnych a exogénnych toxínov z jeho lumina. Pôsobí tiež antibakteriálne a virucídne. Tlmí mutácie a nádorové bujnenie.

Vytvára ochranný film na sliznici čreva

Pôsobí detoxikačne

Tlmí mutácie a nádorové bujnenie

Návod na použitie:

Na 10 kg živej hmotnosti 2 tablety denne. Prípravok je vhodné podávať pri intoxikáciách, hnačkách a dietetických problémoch.

Zloženie:

Dodatočné parametre

Kategória: Trávenie
Zvieratko: Pes
Balenie: 90 cps.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-topvettopvet-obr

Ucelený program veterinárnych prípravkov pre psov, mačky a kone s vysokou pridanou hodnotou a maximálnym účinkom prinášajúcim vašim zvieratám kvalitnú starostlivosť. V ponuke nájdete široké spektrum produktov doplnkovej výživy a kozmetiky.

Originálne receptúry Topvet sú vytvorené z bylinných a prírodných látok skúseným tímom v spolupráci s veterinárnymi lekármi. Pri vývoji bol kladený maximálny dôraz na kvalitu použitých surovín a ich kombináciu pre využitie potenciálu účinných látok. Výsledkom sú produkty starajúce sa o vaše kone a domácich miláčikov účinne, šetrne a s vysokým aplikačným komfortom.