Milí priatelia, z dôvodu blížiacich sa sviatkov a vyťaženosti dopravcov sa môžu dodacie lehoty mierne predĺžiť. Robíme však všetko preto, aby sa k Vám Váš balíček dostal čo najskôr. Ďakujeme za pochopenie.

cdVet HustaVet Bronchial Vital

Kód: CDV-8907 CDV-8908 Zvoľte variant
Neohodnotené
21,90 € 36,80 € od 21,90 €
do 7 pracovných dní do 7 pracovných dní Zvoľte variant
Objem

Na podporu kondície horných dýchacích ciest psov a mačiek. Pomáha zlepšovať samočistiaci mechanizmus priedušiek.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Na podporu kondície horných dýchacích ciest psov a mačiek.

cdVet HustaVet Bronchial Vital  je tekuté doplnkové krmivo pre psov a mačky s citlivými dýchacími cestami. Pomáha podporovať funkcie predovšetkým horných ciest dýchacích. Optimálne zaopatrenie vitamínmi a vybranými bylinami podporuje imunitu a fyziologické funkcie orgánov.

Obsiahnuté látky - Základom doplnku cdVet HustaVet Bronchial Vital sú extrakty z bylín ako je napr. tymián, fenikel a aníz, ktoré môžu zlepšovať samočistiaci mechanizmus priedušiek. V skoroceli obsiahnuté slizové látky obklopujú, chránia a upokojujú citlivé sliznice dýchacích ciest.

Nová receptúra - Pôvodná staršia receptúra je teraz doplnená o med, lipu, pľúcnik lekársky a prvosienku.

Zloženie cdVet HustaVet Bronchial Vital:

Med *, extrakt z anízu, extrakt z lipy, šťava z čiernej bazy *, extrakt z pľúcnika lekárskeho, extrakt z prvosienky, extrakt zo skorocelu.

*81,7% zložiek poľnohospodárskeho pôvodu z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva ÖKO kontrolnej organizácie: DE-ÖKO-001

Analytické zložky a obsahy:

Hrubý proteín <0,3%; Vláknina <0,5%, popol <0,4%, oleje a tuky <0,2%, sodík <0,02%, vlhkosť 85%

Doplnkové látky na kg: Senzorické doplnkové látky: tinktúra z tymianu 20 g, tinktúra z feniklu 10 g, tinktúra zo šalvie 10 g, tinktúra zo sladkého drievka 5 g, tinktúra z eukalyptu 5 g

Syntetické pridané látky:  ŽIADNE

Poznámka:  Doplnkové krmivo cdVet HustaVet Bronchial Vital neobsahuje žiadne syntetické látky  (umelé vitamíny, minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Je zhotovený len z prírodných komponentov. Nespôsobuje rezistencie a nezaťažuje pečeň ani obličky zbytočnými metabolickými procesmi, ktoré sú nutné napr. K odbúravaniu aj vstrebávanie chemických liečiv alebo syntetických vitamínov.

Odporúčané dávkovanie:

● Mačky: 0,5 - 1 ml

● Malí psi: 1 až 2 ml

● Stredné psy: 2 až 3 ml

● Veľké psy: 3 až 5 ml

1 x denne minimálne po dobu 14 dní do krmiva alebo priamo do papule

Dodatočné parametre

Kategória: Srdce, dýchanie
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 100 ml / 250 ml