cdVet Turbo Bronchial Aromatherapy

Kód: CDV-89072 CDV-89071 Zvoľte variant
5 hodnotení
Značka: cdVet
18,90 € 26,90 € od 18,90 € 94,50 € / 100 ml 53,80 € / 100 ml
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Respiračné oleje z bylín (eukalyptus, šalvia, aníz) na podporu dýchacích ciest - kašeľ, nádcha, kýchanie.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Originálny nemecký názov je Turbo Bronchial.

Koncentrované éterické bronchiálne oleje z bylín, ktoré zlepšujú kondíciu dýchacích ciest pre lepšie dýchanie. Účinné látky v týchto respiračných olejoch zlepšujú nielen dýchanie, ale aj chuť do jedla a podporujú dobré trávenie. Bronchial Aromatherapy môžeme užívať vnútorne: nakvapkať do vody na pitie, alebo primiešať do krmiva, alebo pri aromaterapii: dať do aromalampy alebo nakvapkať na vankúšik, či pelech psa, alebo mačky.

✔ 100% Prírodné éterické oleje, vysoko koncentrované 

 Bronchiálne byliny: eukalyptus, šalvia, aníz, rasca, tymián 

Podpora dýchacích ciest, lepšia kondícia dýchacích orgánov

Zloženie:

Čisto prírodné zložky 100% kvality: Eukalyptový olej, Šalviový olej, Anízový olej, Rascový olej, Tymiánový olej.

Vďaka spracovaniu hodnotných prírodných surovín za studena sú minerálne látky organickej kvality. Preto doplnok stravy disponuje vysokou životnou energiou (bioaktivita), ktorá minerálom a živinám umožňuje prestup cez bunkovú membránu, a tým zaisťuje maximálnu využiteľnosť pre výživu buniek. 

Šetrné sušenie surovín pri nízkej teplote do 42 °C plus absencia umelých vitamínov vedie k zachovaniu vysokej životnej energie (bioaktivita). Preto disponuje maximom živín a vitálnych látok (vitamíny, minerály, enzýmy). Vysoká miera bioaktivity prináša nárast životnej energie, ktorá posilňuje imunitu, zvyšuje vitalitu a kondíciu organizmu. 

Doplnok výživy je prírodným zložením zameraný na zdravie, preto neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne syntetické látky, ani konzervanty.

Dávkovanie a spôsob podávania: 

Spôsob použitia Denná dávka
Vnútorné užívanie 3 až 5 kvapiek
Aromaterapia 3 až 5 kvapiek


Doplnok výživy Bronchial Aromatherapy podávame ako nápoj zriedený vodou v miske na pitie, alebo ho nakvapkáme psovi alebo mačke na krmivo a premiešame. 
Väčšinou je dobre prijímaný, u citlivých, alebo odmietavých jedincov ho vmiešame do mletého mäsa - surového alebo mierne povareného (lepšie vonia). Ako aromaterapiu nakvapkáme na vankúš, na pelech, alebo do aromalampy.

Suroviny potravinárskej kvality pre Bronchial Aromatherapy podliehajú pravidelnej kontrole úradu pre ochranu spotrebiteľa a bezpečnosť potravín, krmív a doplnkov výživy Laves Niedersachsen. Popri vylúčení GMO (genetická manipulácia) je kontrolované zaťaženie pesticídmi, ťažkými kovmi a plesňami. Doplnok tak spĺňa kritériá potravinárskej kvality pre zdravú výživu.

Dodatočné parametre

Kategória: Srdce, dýchanie
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 20 ml / 50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.