cdVet Egypský olej z černuchy damašskej 100 ml

Kód: CDV-3321
9 hodnotení
Značka: cdVet
20,90 €
Skladom

Má pozitívny vplyv na dýchacie cesty, pomáha pri rôznych alergiách, pri kožných problémoch a problémoch so srsťou. Všeobecne podporuje výkonnosť obzvlášť chorobami namáhaného organizmu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Egyptský olej z černuchy damašskej (Ägyptisches Schwarzkümmelöl) je účinný doplnok stravy nielen pre psov mačky, ale i pre kone a iné domáce zvieratá. V odbornej literatúre a v médiách sa ako domáci liečivý prostriedok mnohých zdravotných ťažkostí stáva stále známejším. Táto bylina, známa ako prírodné antiseptikum pomáhala už za dávnych čias faraónom pri prevencii a liečení mnohých chorôb.

Za studena lisovaný, 100% čistý olej z černuchy damašskej obsahuje mimoriadne hodnotné vitamíny a esenciálne mastné kyseliny. Má pozitívny vplyv na dýchacie cesty, pomáha pri rôznych alergiách, pri kožných problémoch a problémoch so srsťou. Všeobecne podporuje výkonnosť obzvlášť chorobami namáhaného organizmu. Ägyptisches Schwarzkümmelöl zaisťuje extrémne vysokú podporu organizmu a jeho mimoriadne kvalitné esenciálne mastné kyseliny sú natoľko na disponabilné, že olej dokáže prestúpiť i povlakom doteraz riadne nevyčistených čriev a tým začne rýchlo uspokojovať potreby organizmu (syntézy) v oblasti vitamínov a esenciálnych mastných kyselín. cdVet Ägyptisches Schwarzkümmelöl je v originálnej kvalite dovážaný z Egypta.

Zloženie:

Čistý olej (100%) z černuchy damašskej lisovaný za studena podľa DAB (Deutsches Artznei Buch / nemecká lekárska kniha).

Poznámka: cdVet olej z černuchy damašskej pochádza z kontrolovaných Bio-zdrojov a je s bežnými olejmi úplne neporovnateľný >> Jedná sa o čistý olej lisovaný za studena (preto bez karcinogénov). Bežné oleje sú spravidla získavané lacnejšou technológiou horúcej rafinácie. Táto originálna kvalita z Egypta je dôležitá predovšetkým pre úspešné riešenie Alergií.

Najčastejšie prejavy nedostatku esenciálnych mastných kyselín:

 • Kožné problémy, ekzémy, matná srsť, lupiny
 • Vypadávanie alebo lámavosť srsti
 • Zdanlivo alergické svrbenie
 • Tráviace ťažkosti
 • Pomalé hojenie rán
 • Dýchacie problémy, kašeľ
 • Porušené nervy (nevyrovnanosť, nepokoj)

Dávkovanie:

 • Pes / mačka: denne 2 - 6 kvapiek, podľa váhy
 • Hlodavce a vtáky: denne 1 - 2 kvapky
 • Pony a malé kone: denne 5 - 10 ml
 • Jazdecké kone medzi 400 - 600 kg: denne 15 - 20 ml
 • Veľké kone podľa váhy: 25 - 30 ml

Skladovanie:

V chlade a tme - po otvorení uchovávajte v chladničke, spotrebujte do 3 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Srdce, dýchanie
Zvieratko: Pes, Mačka, Kôň
Objem: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.