Plánovaná dovolenka: 17.7. - 22.7.2024. V tomto období nebude možný osobný odber, neodosielame balíčky a nefunguje zákaznícky servis. Objednávky prijímame nepretržite a venovať sa im budeme postupne od 23.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

Topvet Sirup Kašeľ a prechladnutie 200 ml

Kód: TV-T20464
Neohodnotené
7,90 €
Skladom do 24 hodín

Tlmí kašeľ a príznaky prechladnutia. Veterinárny prípravok pre psov.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Tlmí kašeľ a príznaky prechladnutia. Veterinárny prípravok pre psov.

O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúžia na podporu pri kašli a prechladnutí. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky, ktoré slúžia na uľahčenie odkašliavania a tlmenie úporného, ​​dusivého kašľa.

Podpora pri kašli a prechladnutí

Bylinný komplex bohatý na vitamíny 

Uľahčenie odkašliavania a tlmenia ​​dusivého kašľa

Skorocel kopijovitý - slúži na podporu liečby bronchopneumonálnych zápalov. Pomáha pri akútnych aj chronických infekciách.

Ibištek - pomáha chrániť pred oxidačným stresom. Podporuje normálnu činnosť imunitného a dýchacieho systému, uľahčuje odkašliavanie.

Yzop lekársky - udržuje správnu funkciu horných dýchacích ciest, pomáha zefektívniť bronchiálnu sekréciu a chráni sliznicu dýchacích ciest.

Borovica lesná - látky získavané z púčikov borovice (silice, terebentín) pomáhajú udržiavať optimálny stav horných dýchacích ciest, podporujú uvoľňovanie hlienov, uľahčujú odkašliavanie a chránia sliznicu dýchacích ciest.

Návod na použitie:

Podávajte 5 ml (čajová lyžica) prípravku na 10 kg hmotnosti denne. Sirup sa veľmi dobre aplikuje v potrave. Výhodou je veľmi príjemná chuť.

Zloženie:

Dodatočné parametre

Kategória: Srdce, dýchanie
Zvieratko: Pes
Balenie: 200 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-topvettopvet-obr

Ucelený program veterinárnych prípravkov pre psov, mačky a kone s vysokou pridanou hodnotou a maximálnym účinkom prinášajúcim vašim zvieratám kvalitnú starostlivosť. V ponuke nájdete široké spektrum produktov doplnkovej výživy a kozmetiky.

Originálne receptúry Topvet sú vytvorené z bylinných a prírodných látok skúseným tímom v spolupráci s veterinárnymi lekármi. Pri vývoji bol kladený maximálny dôraz na kvalitu použitých surovín a ich kombináciu pre využitie potenciálu účinných látok. Výsledkom sú produkty starajúce sa o vaše kone a domácich miláčikov účinne, šetrne a s vysokým aplikačným komfortom.