cdVet Bronchial Olej proti kašľu HustaVet

Kód: CDV-07143 CDV-07144 CDV-07145 Zvoľte variant
Akcia
12 hodnotení
Značka: cdVet
26,90 € 53,90 € od 19,90 € - –14 % –16 % až –16 %
cdvet olej hustavet 50
26,90 € 53,90 € od 19,90 € - –14 % –16 % až –16 % 19,90 € 22,90 € 44,90 € od 19,90 € 39,80 € / 100 ml 22,90 € / 100 ml 17,96 € / 100 ml
3 - 7 pracovných dní Skladom 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Výživová podpora predovšetkým pre zvieratá, ktoré majú citlivé dýchacie cesty a trpia napr. častým kašľom. Obsiahnuté oleje sa harmonicky dopĺňajú a dodávajú organizmu látky, ktoré podporujú fyziologické funkcie dýchacích ciest. 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Produkt bol vyvinutý pre špeciálne výživovú podporu v situácii, ktorá vzniká v súvislosti s kašľom.

Podpora dýchacích ciest - Ojedinelou kombináciou blahodarných rastlinných a bylinných olejov vznikol produkt, ktorý je skvelou výživovou podporou predovšetkým pre zvieratá, ktoré majú citlivé dýchacie cesty a trpia napr. častým kašľom. Obsiahnuté oleje sa harmonicky dopĺňajú a dodávajú organizmu látky, ktoré podporujú fyziologické funkcie dýchacích ciest. 

Černuška damašská - Bázu tohto produktu tvorí osvedčený olej z černušky damašskej (tzv. čierna rasca) z prvého lisovania za studena z originálnych egyptských semien v kvalite podľa Nemeckej lekárskej knihy (DAB). Olej je bohatý na hodnotné vitamíny a esenciálne mastné kyseliny, ktoré sú dôležitým stavebným kameňom o.i. pre obranyschopnosť organizmu.

Bylinné oleje - Ďalšími hodnotnými komponenty Oleje HustaVet sú prírodné éterické oleje zo šalvie, tymiánu, badiánu, fenikla a levandule.

Tip - Funkciu dýchacích ciest je vhodné podporovať tiež dobrým zaopatrením v oblasti prírodných minerálov, vitamínov, stopových prvkov, enzýmov a ďalších hodnotných živín a vitálnych látok. Olej HustaVet je možné kombinovať napr. so sypkými bylinkami HustaVet Immun.

Zloženie cdVet Oleja HustaVet:

čistý egyptský olej z černušky damašskej, za studena lisovaný (DAB kvalita)

Doplnkové látky na kg : Senzorické doplnkové látky: olej z feniklu 3,3g, olej z badiánu 3,3g, olej zo šalvie 3,3g, olej z tymianu 3,3g, olej z rasce 3,3g, olej z levandule 3,3g .

Syntetické pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: Kŕmna surovina cdVet Olej HustaVet neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Je zhotovená len z prírodných komponentov. Vedľajšie účinky, vznik rezistenciou alebo prípadné nebezpečenstvo z nechceného predávkovania nie sú známe, ale nie je vhodné odporúčané dávkovanie prekračovať.

Odporúčané dávkovanie:

● Psy: podľa potreby 4 - 12 kvapiek, podľa telesnej váhy, 1 - 2 x denne 

● Kone: podľa potreby denne 10 - 15 ml 

● Pony a malé kone: podľa potreby denne 5 - 10 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Srdce, dýchanie
Zvieratko: Pes
Objem: 50 ml / 100 ml / 250 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.