cdVet Bronchial Olej proti kašľu HustaVet

Kód: CDV-07143 CDV-07144 CDV-07145 Zvoľte variant
Akcia
11 hodnotení
Značka: cdVet
19,90 € 26,90 € 50,90 € od 19,90 € –25 % –18 % –21 % až –25 %
cdvet olej hustavet 50
19,90 € 26,90 € 50,90 € od 19,90 € –25 % –18 % –21 % až –25 % 14,90 € 21,90 € 39,90 € od 14,90 €
3 - 7 pracovných dní Skladom Skladom Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Výživová podpora predovšetkým pre zvieratá, ktoré majú citlivé dýchacie cesty a trpia napr. častým kašľom. Obsiahnuté oleje sa harmonicky dopĺňajú a dodávajú organizmu látky, ktoré podporujú fyziologické funkcie dýchacích ciest. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Produkt bol vyvinutý pre špeciálne výživovú podporu v situácii, ktorá vzniká v súvislosti s kašľom.

Podpora dýchacích ciest - Ojedinelou kombináciou blahodarných rastlinných a bylinných olejov vznikol produkt, ktorý je skvelou výživovou podporou predovšetkým pre zvieratá, ktoré majú citlivé dýchacie cesty a trpia napr. častým kašľom. Obsiahnuté oleje sa harmonicky dopĺňajú a dodávajú organizmu látky, ktoré podporujú fyziologické funkcie dýchacích ciest. 

Černuška damašská - Bázu tohto produktu tvorí osvedčený olej z černušky damašskej (tzv. čierna rasca) z prvého lisovania za studena z originálnych egyptských semien v kvalite podľa Nemeckej lekárskej knihy (DAB). Olej je bohatý na hodnotné vitamíny a esenciálne mastné kyseliny, ktoré sú dôležitým stavebným kameňom o.i. pre obranyschopnosť organizmu.

Bylinné oleje - Ďalšími hodnotnými komponenty Oleje HustaVet sú prírodné éterické oleje zo šalvie, tymiánu, badiánu, fenikla a levandule.

Tip - Funkciu dýchacích ciest je vhodné podporovať tiež dobrým zaopatrením v oblasti prírodných minerálov, vitamínov, stopových prvkov, enzýmov a ďalších hodnotných živín a vitálnych látok. Olej HustaVet je možné kombinovať napr. so sypkými bylinkami HustaVet Immun.

Zloženie cdVet Oleja HustaVet:

čistý egyptský olej z černušky damašskej, za studena lisovaný (DAB kvalita)

Doplnkové látky na kg : Senzorické doplnkové látky: olej z feniklu 3,3g, olej z badiánu 3,3g, olej zo šalvie 3,3g, olej z tymianu 3,3g, olej z rasce 3,3g, olej z levandule 3,3g .

Syntetické pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: Kŕmna surovina cdVet Olej HustaVet neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Je zhotovená len z prírodných komponentov. Vedľajšie účinky, vznik rezistenciou alebo prípadné nebezpečenstvo z nechceného predávkovania nie sú známe, ale nie je vhodné odporúčané dávkovanie prekračovať.

Odporúčané dávkovanie:

● Psy: podľa potreby 4 - 12 kvapiek, podľa telesnej váhy, 1 - 2 x denne 

● Kone: podľa potreby denne 10 - 15 ml 

● Pony a malé kone: podľa potreby denne 5 - 10 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Srdce, dýchanie
Zvieratko: Pes
Objem: 50 ml / 100 ml / 250 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.