Energy Korovet 30 ml

Kód: EN-KOROVET30
9 hodnotení
Značka: Energy
20,30 € 67,67 € / 100 ml
Skladom

Stimuluje srdce, cievy, tenké črevo a hormonálny systém. Napomáha správnemu prekrveniu všetkých častí tela. Ovláda všetky transportné funkcie v organizme, ako sú nervové impulzy, presun živín z čreva do tkanív a ďalej do ciev, transport cez bunkové membrány a presun informácií ku tkanivám prostredníctvom hormónov. Korovet cestou zvýšeného prísunu živín tiež aktivuje zníženú funkciu žalúdka, pankreasu a sleziny. 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Bioinformačný prípravok na harmonizáciu cievneho systému a transportných pochodov v organizme.  

  • pôsobí na cievny systém vrátane tvorby červených a bielych krviniek
  • harmonizuje činnosť srdca
  • pozitívne ovplyvňuje transport živín
  • dá sa odporučiť na rekonvalescenciu po operačných zákrokoch alebo infekcii

Je vhodný pre každý druh zvieraťa.

Korovet pôsobí na cievny systém vrátane tvorby červených a bielych krviniek, pozitívne pôsobí na harmonizáciu činnosti srdca.  

Má schopnosť regenerovať chyby ciev, či už ide o ukladanie cholesterolu alebo podiel jeho ľahkej a ťažkej zložky (LDL a HDL), pri zmenách priepustnosti ciev vplyvom napríklad zápalu, ovplyvňuje aj patológiu cievnej steny, najmä jej krehkosť, silu steny a v nej uložené látky. Obmedzuje kapilárne krvácanie.  
 

Jeho použitie je namieste, kedykoľvek sa objaví zápal s opuchom a sčervenaním. Ovplyvňuje transportné mechanizmy v tele. Pôsobí na transport živín v tenkom čreve. Harmonizuje dysfunkciu hormonálnych žliaz. Na rozdiel od prípravku Gynevet, ktorý pôsobí na celkový hormonálny systém prostredníctvom činnosti hypotalamu a hypofýzy, Korovet pozitívne zasahuje do chýb pri tvorbe hormónov v konkrétnych žľazách. Je prvou voľbou pri nekvalitnej alebo nedostatočnej tvorbe hormónov štítnej žľazy alebo inzulínu následkom otravy alebo infekčného ochorenia. Ak toto postihnutie spôsobil stres, bude vhodnejší prípravok Gynevet. 

Je účinný pri zažívacích ťažkostiach, ktorých pôvod je v tenkom čreve a dvanástniku. Spoločným menovateľom pre srdcové a črevné indikácie je adrenalínový stres. 

Je vhodný pre drobné vtáky v klietkach s malým množstvom pohybu. Posilňuje ich srdce a obmedzuje srdcovo-cievne príhody. Celkovo posilňuje imunitu cestou ovplyvnenia brzlíka. Možno ho odporúčať na rekonvalescenciu po operačných zákrokoch alebo infekcii.  
 

Urýchľuje regeneráciu po úrazoch. 

Zloženie:

Bylinný extrakt 82,6 % (Ginkgo biloba, Hypericum perforatum, Tabebuia impetiginosa, Sanguisorba oficinalis, Aesculus hippocastanum, Medicago sativa, Viola tricolor, Centaurea cyanus, Echinops sphaerocephalus, Menyanthes trifoliata,  Lavandula oficinalis, Quercus robur, Allium sativum, Carum carvi, Vaccinium vitisidaea, Anethum graveolens, Zingiber oficinale), sorbitol – zahusťovadlo, mikrokryštalická celulóza – zahusťovadlo, voda, xanthan – zahusťovadlo, grapefruitový extrakt – konzervant, sorbát draselný – konzervant, zmes silíc 0,12 %, bioinformácie pre Korovet.  

Odporúčané dávkovanie: 

Zvieratám do 10 kg: 2 kvapky 2x denne, 
zvieratám nad 10 kg do 100 kg: 1 kvapka 2x denne na každých začatých 10 kg hmotnosti, 
zvieratám nad 100 kg: 5 kvapiek (0,3 ml) na každých 100 kg hmotnosti 2x denne.

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! 
 

Nie je vhodný pre gravidné samice!

Nepodávajte dlhšie ako 2 dni pri akomkoľvek postihnutí srdca, zápale žíl, alebo tepien!

Po troch týždňoch užívania nasleduje minimálne jeden týždeň prestávka. Počas užívania prípravku zabezpečte dostatočný príjem vody.
Pred použitím pretrepať. 

Výrobok bol vyvinutý, vyrobený a kontrolovaný v zhode s požiadavkami normy  ISO 9001:2008. 

Dodatočné parametre

Kategória: Srdce, dýchanie
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

energy-logo

Energy Group a.s. je výhradne česká spoločnosť založená v polovici deväťdesiatych rokov. Prostredníctvom vlastných produktov je už od svojho vzniku priekopníkom alternatívnej medicíny nielen v Česku, ale aj inde vo svete. Na Slovensku pôsobí už 14 rokov, kde sa teší obľube zákazníkov, ktorým záleží na zdraví. Filozofia značky Energy je založená na celostnom prístupe a organizmus a myseľ chápe ako prepojené súčasti jedného energetického systému. Optimálna spolupráca oboch prvkov je základným predpokladom zdravia celého organizmu.