Dokonalá Láska Salve +

Kód: DL-SALVE
Akcia
6 hodnotení
18,60 € –14 %
dokonala laska salve
18,60 € –14 % 15,90 €
Skladom

Posilnenie obranyschopnosti, podpora organizmu a telesných funkcií a pomoc pri regenerácii. Podporuje správnu funkciu imunitného systému.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Základná zmes pre posilnenie obranyschopnosti, podporu organizmu a telesných funkcií a pomoc pri regenerácii. Podporuje správnu funkciu imunitného systému a obranyschopnosť organizmu. Pre psov a väčšie cicavce. 

Spôsob použitia:

Približná dávka: 1 kvapka na 2 kg hmotnosti zvieraťa. Zodpovedajúci počet kvapiek prípravku aplikujte zvieraťu na chrbát medzi lopatky a jemne votrite do kože. Pre prevenciu používajte 1 x až 2 x týždenne. Ako podporu pri chorobe či rekonvalescencii používajte 1 x až 2 x denne.

Zloženie:

Kokosový olej; esenciálne oleje: pamajorán obyčajný, tymián obyčajný, bazalka pravá, cyprus vždyzelený, majorán záhradný, levanduľa úzkolistá, kopaiva lekárska, slamiha talianska, mäta pieporná, kadidlovník pravý.

Kokosový orech:

Kokosový olej je rastlinný olej získavaný z kopry, jadier zrelých kokosových orechov zbieraných z kokosovej palmy (Cocos nucifera). V trópoch je po celé generácie hlavným zdrojom tuku vo výžive miliónov ľudí. Má rôzne uplatnenie v potravinárstve, medicíne a priemysle. Kokosový olej je veľmi termostabilný, preto je vhodný na varenie a vyprážanie.

Levanduľa úzkolistá:

Levanduľa patrí k aromatickým liečivým rastlinám, ktoré sú v západnom svete v liečiteľstve i farmáciu využívané už historicky a tradične. Je to taký jemný pomocník využiteľný pre mnoho a mnoho účelov - príjemný relaxant s protizápalovými účinkami, pomoc pri bolesti, regenerácii buniek a podpora odolnosti organizmu.

Tymián obyčajný:

Tymián je skutočným darom prírody pre zdravie ľudí i zvierat. Obsahuje dôležité účinné látky a to v pomerne veľkom množstve. Medzi ne určite patria silice, triesloviny, horčiny, flavóny, aromatické a triterpenické kyseliny. Práve preto je tymián veľmi využívaný vo farmaceutickom priemysle. Ale najlepšie účinky a prospech prináša tymián v podobe, akú určila príroda.

Majorán záhradný:

Povzbudzuje chuť do jedla a podporuje tvorbu žalúdočných štiav. Pôsobí tiež protinadýmavě. Uvoľňuje kŕče a posilňuje nervový systém. Pomáha pri ženských ochoreniach, pretože posilňuje maternicu. Čaj z majoránky môže pomôcť pri bolestiach hlavy alebo nachladení.

Bazalka pravá:

Bazalka pravá (Ocimum basilicum) je aromatická rastlina z čeľade hluchavkovitých. Kvitne od júna do septembra. Je pôvodom z Indie a z ďalších vlhkých tropických regiónov Ázie, kde bola pestovaná viac ako 5000 rokov. Do Európy sa dostala v 16. storočí a v súčasnosti sa pestuje väčšinou na záhradách a v domácnostiach. Hindské kultúry považujú bazalku za posvätnú bylinku. V niektorých kultúrach je táto rastlina zase znamením lásky a oddanosti medzi mladými pármi.

Kadidlovník:

Boswelia carterii a Boswellia serrata - tieto dreviny budete pravdepodobne poznať ako kadidlovník. Kadidlo, získavané narezaním kôry týchto stromov používa ľudstvo tisíce rokov, či už k náboženským alebo pre liečebné účely. Obsahuje desiatky monoterpénov a tzv. Boswelové kyseliny, ktoré pôsobia ako skvelý prostriedok pre uvoľnenie tela i psychiky.

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre psy a väčšie cicavce. Len pre zvieratá. Nie je určené pre mačkovité šelmy. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek.

Doba použiteľnosti: 24 mesiacov od dátumu výroby

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zvieratko: Pes
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!