Dokonalá Láska Salve +

Kód: DL-SALVE
6 hodnotení
18,60 €
Skladom

Posilnenie obranyschopnosti, podpora organizmu a telesných funkcií a pomoc pri regenerácii. Podporuje správnu funkciu imunitného systému.

Detailné informácie

Podrobný popis

Základná zmes pre posilnenie obranyschopnosti, podporu organizmu a telesných funkcií a pomoc pri regenerácii. Podporuje správnu funkciu imunitného systému a obranyschopnosť organizmu. Pre psov a väčšie cicavce. 

Spôsob použitia:

Približná dávka: 1 kvapka na 2 kg hmotnosti zvieraťa. Zodpovedajúci počet kvapiek prípravku aplikujte zvieraťu na chrbát medzi lopatky a jemne votrite do kože. Pre prevenciu používajte 1 x až 2 x týždenne. Ako podporu pri chorobe či rekonvalescencii používajte 1 x až 2 x denne.

Zloženie:

Kokosový olej; esenciálne oleje: pamajorán obyčajný, tymián obyčajný, bazalka pravá, cyprus vždyzelený, majorán záhradný, levanduľa úzkolistá, kopaiva lekárska, slamiha talianska, mäta pieporná, kadidlovník pravý.

Kokosový orech:

Kokosový olej je rastlinný olej získavaný z kopry, jadier zrelých kokosových orechov zbieraných z kokosovej palmy (Cocos nucifera). V trópoch je po celé generácie hlavným zdrojom tuku vo výžive miliónov ľudí. Má rôzne uplatnenie v potravinárstve, medicíne a priemysle. Kokosový olej je veľmi termostabilný, preto je vhodný na varenie a vyprážanie.

Levanduľa úzkolistá:

Levanduľa patrí k aromatickým liečivým rastlinám, ktoré sú v západnom svete v liečiteľstve i farmáciu využívané už historicky a tradične. Je to taký jemný pomocník využiteľný pre mnoho a mnoho účelov - príjemný relaxant s protizápalovými účinkami, pomoc pri bolesti, regenerácii buniek a podpora odolnosti organizmu.

Tymián obyčajný:

Tymián je skutočným darom prírody pre zdravie ľudí i zvierat. Obsahuje dôležité účinné látky a to v pomerne veľkom množstve. Medzi ne určite patria silice, triesloviny, horčiny, flavóny, aromatické a triterpenické kyseliny. Práve preto je tymián veľmi využívaný vo farmaceutickom priemysle. Ale najlepšie účinky a prospech prináša tymián v podobe, akú určila príroda.

Majorán záhradný:

Povzbudzuje chuť do jedla a podporuje tvorbu žalúdočných štiav. Pôsobí tiež protinadýmavě. Uvoľňuje kŕče a posilňuje nervový systém. Pomáha pri ženských ochoreniach, pretože posilňuje maternicu. Čaj z majoránky môže pomôcť pri bolestiach hlavy alebo nachladení.

Bazalka pravá:

Bazalka pravá (Ocimum basilicum) je aromatická rastlina z čeľade hluchavkovitých. Kvitne od júna do septembra. Je pôvodom z Indie a z ďalších vlhkých tropických regiónov Ázie, kde bola pestovaná viac ako 5000 rokov. Do Európy sa dostala v 16. storočí a v súčasnosti sa pestuje väčšinou na záhradách a v domácnostiach. Hindské kultúry považujú bazalku za posvätnú bylinku. V niektorých kultúrach je táto rastlina zase znamením lásky a oddanosti medzi mladými pármi.

Kadidlovník:

Boswelia carterii a Boswellia serrata - tieto dreviny budete pravdepodobne poznať ako kadidlovník. Kadidlo, získavané narezaním kôry týchto stromov používa ľudstvo tisíce rokov, či už k náboženským alebo pre liečebné účely. Obsahuje desiatky monoterpénov a tzv. Boswelové kyseliny, ktoré pôsobia ako skvelý prostriedok pre uvoľnenie tela i psychiky.

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre psy a väčšie cicavce. Len pre zvieratá. Nie je určené pre mačkovité šelmy. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek.

Doba použiteľnosti: 24 mesiacov od dátumu výroby

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zvieratko: Pes
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!