Biogance Biospotix Dog s repelentným účinkom 500 ml

Kód: BIG-OBC020126
5 hodnotení
Značka: Biogance
14,90 €
Odosielame do 24 hodín

Repelentný roztok s obsahom rastlinného extraktu geraniolu pre psy na ochranu proti napadnutiu blchami, kliešťami a komármi. 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Repelentný roztok s obsahom rastlinného extraktu geraniolu pre psy na ochranu proti napadnutiu blchami, kliešťami a komármi. 

Produkty Biospotix sú vďaka svojmu rastlinnému komplexu na báze Geraniolu účinnými, prírodnými a ekologickými riešeniami proti škodlivému hmyzu. Na rozdiel od chemikálií s neurotoxickými účinkami, Biospotix pôsobí kontaktne a mechanicky so škodlivým hmyzom.

Praktický a účinný sprej Biospotix (500 ml) je možné používať pravidelne, aby ste sa vyhli novému napadnutiu počas vašich prechádzok a každodenných výletov.

 Vytvára ochrannú fóliu na povrchu kože zvieraťa
 Dehydratuje chitín a blokuje dýchacie cesty škodlivého hmyzu
 Dehydratuje vajíčka a larvy
✔ Okamžitý účinok
 Účinná ochrana po dobu 48 hodín

Roztok Biospotix prirodzene odpudzuje hmyz vďaka Geraniolu, ktorý dehydruje a dusí škodcov. 

Zloženie: 

Geraniol 0,7 % (m/m), (CAS č. 106-24-1).  

Pokyny na použitie: 

Pred použitím pretrepať. Nasprejujte roztok na srsť v chrbtovej oblasti zo vzdialenosti 30 cm, podľa hmotnosti zvieraťa uvedenej v tabuľke: 

Veľkosť psa Hmotnosť Počet stlačení rozprašovača
mini-sil do 10 kg 1
medium-sil 10 - 20 kg 2
maxi-sil 20 - 50 kg 6
giant-sil Nad 50 kg 9


Po nasprejovaní srsť vyčešte, aby sa roztok lepšie rozšíril po povrchu. Pôsobí okamžite. Opakujte každé 2 dni. Vhodný pre psy staršie ako 3 mesiace. 

Tip: Vo fázach silného zamorenia striedajte bežný šampón so šampónom s repelentnými vlastnosťami proti škodlivému hmyzu.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zvieratko: Pes
Objem: 500 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

biogance-logo-v

Francúzsky výrobca kozmetiky pre domácich miláčikov Biogance prišiel ako prvá francúzska firma s radom starostlivosti o domáce zvieratá, ktorá je priamo inšpirovaná prírodou a je vyrobená najmä z prírodných a organických aktívnych prísad, ktoré rešpektujú domácich miláčikov a životné prostredie.

Biogance je dynamická spoločnosť, kde veterinári, farmaceuti a chemici spájajú svoje know-how pre pohodu našich miláčikov.

Biogance optimalizuje svoje zloženie s cieľom vyvinúť prírodné a efektívne produkty, ktoré rešpektujú prirodzenú rovnováhu srsti zvierat. Produkty neobsahujú parabén, fenoxyetanol ani živočíšne oleje a nie sú testované na zvieratách.