cdVet Ochrana kože SilverAid

Kód: CDV-3338 CDV-3339 CDV-3340 Zvoľte variant
2 hodnotenia
Značka: cdVet
11,90 € 16,90 € 19,90 € od 11,90 €
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný ošetrujúci sprej na podráždenú pokožku, labky a srsť s mikronizovaným striebrom a hodnotnými olejmi. Sprej harmonizuje kožnú mikroflóru s výsledkom zlepšenia kondície pokožky.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Originálny nemecký názov je SilverAid Hautschutz.

100% Prírodný vyživujúci sprej s mikronizovaným striebrom a vysoko kvalitnými za studena lisovanými olejmi (mandľový, jojobový, nechtíkový, levanduľový, šalviový) je inovatívnym typom ošetrujúcich prípravkov, ktoré koži a srsti poskytujú dlhodobú ochranu a pomáhajú redukovať podráždenie. 

Mikronizované striebro má vďaka špeciálnemu hubovitému povrchu schopnosť generovať nové ióny striebra po celý deň a jeho ochranná funkcia sa tak neustále obnovuje. Sprej s mikronizovaným striebrom je terapeuticky úspešný ošetrujúci produkt od výrobcu, ktorý rozumie prirodzenému zdraviu.

100% Prírodné oleje v kombinácii s mikronizovaným striebrom
Neobsahuje nanočastice, častice striebra sú veľké 0,01 mm
Podpora prirodzenej obranyschopnosti kožnej mikroflóry

Zloženie:

Čisto prírodné zložky 100% kvality: Harmonizovaná voda / Emulgátor / Mandľový olej / Glycerín / Jojobový olej / Sklerotiová guma / Nechtíkový olej / Levanduľový olej / Mikronizované striebro / Šalviový olej.

Doplnok výživy je prírodným zložením zameraný na zdravie, preto neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne syntetické látky, ani konzervanty.

Aplikácia: 

Pre aktiváciu životnej energie účinných látok sprej pred použitím najmenej štyrikrát pretrepeme. Po nanesení pokožku premasírujeme. Tým docielime lepšie prekrvenie, s výhodou zrýchlenia látkovej výmeny (príjem živín / odvod odpadov) a intenzívne zapracovanie. Dlhšie masírovanie prináša lepšie výsledky. Aplikujeme 2 až 3 denne alebo podľa potreby.

Princípom funkčnosti Ochrany kože SilverAid je doplnenie chýbajúcich bioaktívnych látok, čo je spolu s preťažením organizmu hlavnou príčinou (všetkých) chorôb. Výsledkom je odkyslenie, ktoré odoberá živnú pôdu plesniam, vírusom a zlým baktériám. Tým je dosiahnutá harmonizácia kožnej mikroflóry, zlepšenie kondície pokožky, zmiernenie až odoznenie kožného problému.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zvieratko: Pes, Mačka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.