Biogance Obojok Large Dog L-XL s repelentným účinkom 75 cm (nad 30 kg)

Kód: BIG-OBC020121
4 hodnotenia
Značka: Biogance
6,90 €
Odosielame do 24 hodín
Repelentný obojok pre psy proti blchám, kliešťom a komárom s obsahom rastlinného roztoku geraniolu, s ochranou proti napadnutiu do 4 mesiacov.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Repelentný obojok pre psy proti blchám, kliešťom a komárom s obsahom rastlinného roztoku geraniolu, s ochranou proti napadnutiu do 4 mesiacov. Vodeodolný.  

Veľmi praktický obojok možno použiť na zvýšenie účinku pipiet. Obojok pripevnený na krku zvieraťa nepretržite uvoľňuje aktívnu zložku BiospotixTá sa potom vďaka kožnému mazu distribuuje po celom tele.

Produkty Biospotix sú vďaka svojmu rastlinnému komplexu na báze Geraniolu účinnými, prírodnými a ekologickými riešeniami proti škodlivému hmyzu. Na rozdiel od chemikálií s neurotoxickými účinkami, Biospotix pôsobí kontaktne a mechanicky so škodlivým hmyzom.

✔ Dehydratuje chitín a blokuje dýchacie cesty škodlivého hmyzu
✔ Dehydratuje vajíčka a larvy
✔ Vodeodolný
✔ Až 4 mesiace ochrany

Roztok Biospotix prirodzene odpudzuje hmyz vďaka Geraniolu, ktorý dehydruje a dusí škodcov. 

Zloženie: 

Geraniol 13 % (CAS č. 106-24-1). 

Pokyny na použitie: 

Upevnite obojok na krk psa tak, aby zostal voľný priestor medzi krkom a obojkom na dva prsty a upravte dĺžku odrezaním prebytočnej časti obojka, ak je to potrebné. Pôsobí okamžite. Účinná látka sa prostredníctvom kožného mazu rozšíri po celom tele zvieraťa a pôsobí preventívne proti napadnutiu blchami, kliešťami a komármi. Predlžuje pôsobenie účinku po ošetrení roztokom spot-on. Zvyšnú odstrihnutú časť môžete vložiť do pelechu, v ktorom sa zviera zdržiava, alebo do vrecka vysávača. Zabráňte tomu, aby zviera odstrihnutú časť žuvalo. 

Vhodné pre šteňatá staršie ako 3 mesiace a psy s hmotnosťou nad 30 kg. 

Nepoužívať u psov s poraneniami kože, u gravidných a laktujúcich súk a u šteniat mladších ako 3 mesiace.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zvieratko: Pes
Veľkosť psa: Maxi, Giant
Rozmery: 75 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

biogance-logo-v

Francúzsky výrobca kozmetiky pre domácich miláčikov Biogance prišiel ako prvá francúzska firma s radom starostlivosti o domáce zvieratá, ktorá je priamo inšpirovaná prírodou a je vyrobená najmä z prírodných a organických aktívnych prísad, ktoré rešpektujú domácich miláčikov a životné prostredie.

Biogance je dynamická spoločnosť, kde veterinári, farmaceuti a chemici spájajú svoje know-how pre pohodu našich miláčikov.

Biogance optimalizuje svoje zloženie s cieľom vyvinúť prírodné a efektívne produkty, ktoré rešpektujú prirodzenú rovnováhu srsti zvierat. Produkty neobsahujú parabén, fenoxyetanol ani živočíšne oleje a nie sú testované na zvieratách.