Specific CID Digestive Support 2 kg

Kód: SPC-Z6406
2 hodnotenia
Značka: Specific
17,90 €
Odosielame do 24 hodín

Ochorenia tráviaceho traktu spojené s hnačkou, vracaním a nadúvaním, exokrinná pankreatická insuficiencia, malabsorpcia a maldigescia, kolitídy. 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Ochorenia tráviaceho traktu spojené s hnačkou, vracaním a nadúvaním, exokrinná pankreatická insuficiencia, malabsorpcia a maldigescia, kolitídy. Obohatené o zeolit (absorbuje toxické látky v tráviacom trakte), zložky zvyšujúce imunitu (vaječné imunoglobulíny, MOS a beta 1,3/1,6 glukány) + zvýšený obsah minerálov, vitamínov rozpustnýchv tukoch a elektrolytov.

Indikácie:

  • Akútne a chronické ochorenie tráviaceho traktu spojené s hnačkami, vracaním a / alebo plynatosťou
  • Exokrinné pankreatické insuficiencie.
  • Malabsorpcia, maldigescia.
  • Zápal hrubého čreva.

Vlastnosti a charakteristika krmiva:

  • Obsah veľmi ľahko stráviteľných živín kompenzuje zníženú aktivitu enzýmov v čreve a zaisťuje dostatočné vstrebávanie živín. Táto diéta je preto ideálna pre pacientov s ochorením tráviaceho traktu ako sú akútne a chronické hnačky, vracanie a / alebo plynatosť.
  • Vysoké množstvo minerálnych látok a vitamínov rozpustných v tukoch zabezpečuje dostatočnú saturáciu organizmu týmito látkami pri znížených absorpčných schopnostiach tenkého čreva. Zvýšený obsah elektrolytov kompenzuje ich nadmerné straty pri hnačkách a zvracaní.
  • Obsahuje β-1,3 / 1,6-glukány z kvasníc, ktoré majú schopnosť väzby na receptory bielych krviniek. Aktivujú tak imunitný systém a podporujú imunitnú odpoveď. SPECIFIC™ CID Digestive Support ďalej obsahuje sušené vajcia, bohaté na vaječné imunoglobulíny. Imunoglobulíny sa môžu v črevnom trakte nadväzovať na špecifické baktérie, vírusy a prvoky. Bráni tak ich adhézii na stenu čreva, poškodenie klkov a hnačky. SPECIFIC ™ CID / CIW Digestive Support obsahuje mannán-oligosacharidy (MOS). MOS viaže patogénne baktérie a bráni ich adhéziu na stenu črevnej. Stimuluje tiež lokálnu imunitu tráviaceho traktu.
  • Psyllium je rozpustná, bobtnajúci vláknina, ktorá na svoju hmotu môže nadviazať niekoľkonásobné množstvo tekutiny. Má známy priaznivý účinok na reguláciu aktivity tráviaceho traktu a ochranu črevnej sliznice.
  • Extrakt z juky znižuje tvorbu zapáchajúcich plynov a zápach stolice.

Zloženie:

Ryža, vajcia (zdroj imunoglobulínov), rybia múčka, kukuričný škrob, minerálne látky (vrátane zeolitu), živočíšny tuk, cukor, hydrolyzovaný prasacej proteín, prášková celulóza, vitamíny a stopové prvky, semená skorocelu štiavolistý (psyllium), kvasnice (zdroj β- 1,3 / 1,6-glukánov a mannán-oligosacharidov), repná dužina, fruktooligosacharidy, metionín, extrakt z juky, slnečnicový olej. Antioxidant: Additiva schválená EC: BHT, BHA a propylgalát. Neobsahuje syntetické ochucovadlá a farbivá.

Denná kŕmna dávka v gramoch:

Individuálna denná kŕmna dávka je závislá na mnohých faktoroch ako sú napr.: plemeno, vplyvy prostredia, ročné obdobia, aktivita a pod. Odporúča sa preto priebežne monitorovať kondíciu a telesnú hmotnosť psa a kŕmnu dávku upraviť podľa jeho individuálnych nárokov a potrieb.

Dodatočné parametre

Kategória: Specific Diet Dog
Zvieratko: Pes
Veľkosť psa: Mini, Medium, Maxi
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-specific-2

SPECIFIC ®  je komplexný rad superprémiových krmív a veterinárnych klinických diét, ktoré pomáhajú poskytnúť a vybalansovať presné nutričné potreby nielen po celú dobu života psov a mačiek, ale aj v období ich chorôb, rekonvalescencie alebo oslabenia.

Krmivá a klinické diéty SPECIFIC ® sú vyrábané v Škandinávii z čisto prírodných surovín, ktoré prechádzajú prísnou kontrolou. Vyznačujú sa tým, že neobsahujú geneticky modifikované suroviny, syntetické farbivá a ochucovadlá.