cdVet Žuvací koreň pre psov

Kód: CDV-7160 CDV-7161 CDV-7162 Zvoľte variant
8 hodnotení
Značka: cdVet
19,90 € 21,90 € 25,90 € od 19,90 €
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Zdravé hryzenie a zábava, očista zubov pre psíkov, 100% prírodný produkt.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

cdVet Žuvací koreň (Kauwurzel) je 100% prírodný produkt.

Zdravé hryzenie a žuvacia zábava z tvrdého koreňa stredomorského vresu pre psov každej veľkosti a veku. Psy drevo žujú radi, je to ich prirodzená potreba nielen v dobe výmeny zubov, ale aj na tréning žuvacieho svalstva. 

Pôvod a kvalita - cdVet koreň pochádza z hodnotného stredomorského vresu, ktorý rastie vo vzdialenosti maximálne 30 km od mora v Portugalsku, južnom Španielsku alebo v Grécku. Korene vresu majú tvrdú a robustnú štruktúru, ktorá umožňuje dlhšiu životnosť ako korene iných stromov. 

Uvoľnenie a zábava - Žuvanie koreňa poskytuje zábavu aj pre psiu dušu - pomáha uvoľňovať endorfíny spôsobujúce pocit šťastia. Po dlhej a nerušenej zábave sú psy pokojnejšie a vyrovnanejšie. Tiež po dni plnom zážitkov sa mnohí psi so "svojim" koreňom radi natiahnu do pelechu a v pokoji odpočívajú. 

Ekologický produkt - cdVet korene sú ručne rezané a zbavené ostrých hrán. Opracované sú podľa kritérií ekologicky udržateľného rozvoja >> nie sú nijako chemicky spracované, neobsahujú žiadne konzervačné laky, farbivá ani žiadne aromatické látky.

Vždy pod dozorom - Rovnako ako u všetkých ostatných hračiek odporúčame, aby pes bol pri žuvaní tohto koreňa pod dozorom človeka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.