Dokonalá Láska Podporný prírodný zásyp pre mačky 50 g

Kód: DL-L112-50
3 hodnotenia
11,20 €
3 - 7 pracovných dní

Prírodný dekontaminačný a antifungálny zásyp proti parazitom a plesniam pre mačky, fretky, hlodavce a ježkov.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Láska 112 Podpůrný přírodní zásyp pro kočky

Prírodný zásyp proti parazitom a plesniam pre mačky, fretky, hlodavce a ježkov.

Čisto prírodný dekontaminačný a antifungálny púdrový zásyp pre malé šelmy, hlodavce a ježkov. Jeho druhotným účinkom je napomáhanie zníženiu rizika napadnutia hmyzom a kožnými parazitmi. Je vhodný ako podpora pri protiplesňovej liečbe. Jednoduchá a rýchla aplikácia priamo do srsti zvieraťa bez zvlhčenia. Vhodné aplikovať pri liečbe dermatologických ťažkostí spojených s infektom. Napomáha zlepšeniu komfortu alergického zvieraťa (napomáha zmierneniu pocitu svrbenia). Kožu ani srsť neznečisťuje, prebytok zásypu sa dá ľahko odstrániť prečesaním či vyfúkaním.

Dávkovanie a spôsob použitia:

Nanášajte zásyp v jemnej vrstve do srsti a jemne vmasírujte k pokožke. Aplikujte 1x až 2x týždenne. Pri celodennom pobyte vonku je možné aplikovať každý druhý deň. V prípade potreby silnejšieho účinku nechajte zásyp vo väčšej dávke pôsobiť na pokožke dlhšiu dobu (až 20 minút) a prebytočné množstvo potom vyčešte. Možno aplikovať pomocou štetca. V prípade použitia proti plesni aplikujte na postihnuté miesta.

Orientačné dávkovanie (záleží na veľkosti zvieraťa aj na type a hustote osrstenia): ježko – 1/4 čajovej lyžička (0,15 g), fretka – 1/2 lyžičky (0,25 g), mačka – 1 zarovnaná lyžička (0, 5 g).

Zloženie:

Zelený íl, Azadirachta indica (nimba) – sušený extrakt, Aloe vera barbadensis – sušený extrakt, Lavandula angustifolia (levanduľa) – esenciálny olej, Nepeta cataria (šanta) – esenciálny olej.

Upozornenie:

Je možné kombinovať s veterinárnym liečivom. Nenahrádza starostlivosť veterinára a ním odporúčané liečivá. Chráňte pred kontaktom sliznice a oči. Nepoužívajte u samíc počas tehotenstva či dojčenia. Môže dočasne zafarbiť srsť zvieraťa. Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Veterinárny prípravok. Len pre zvieratá.

Doba použitelnosti: 

36 mesiacov od dátumu výroby.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Mačka
Hmotnosť: 50 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!