Kong Dog Jaxx Preťahovadlo pletené L

Kód: KONG-OBC022529
1 hodnotenie
Značka: Kong
13,90 €
Skladom do 24 hodín

Kong Jaxx je vytvorené z odolných materiálov, ktoré sú navrhnuté ako odmena za správne ohrýzanie a zároveň uspokojujú inštinktívne potreby. Jedinečná pevná konštrukcia je ideálna na preťahovanie a aport, pevné lano pridáva pružnosť dynamickým interaktívnym hrám.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kong Jaxx je vytvorené z odolných materiálov, ktoré sú navrhnuté ako odmena za správne ohrýzanie a zároveň uspokojujú inštinktívne potreby. Jedinečná pevná konštrukcia je ideálna na preťahovanie a aport, pevné lano pridáva pružnosť dynamickým interaktívnym hrám. Konštrukcia uľahčuje uchopenie a tichú hru bez pískatka, hračka je navrhnutá tak, aby zvládla rôzne potreby pri zábavnej hre a ktorá vydrží test času.

Robustná interaktívna hračka pre tých najvášnivejších preťahovačiek, odolné materiály pre dlhotrvajúcu zábavu pri ťahaní, aportovaní a žuvaní

Stvorená pre dlhotrvajúcu zábavu pri preťahovaní

Odolné materiály odmeňujú vhodné správanie pri žuvaní

Pevné lano predĺži hranie

Jednoduché uchopenie pre interaktívnu hru

Materiály/ Zloženie:

80% TPR - Termoplastická guma, 20% Polyester

Príprava & Použitie:

Pred použitím odstráňte obal a kvôli bezpečnostným pokynom ho uschovajte. Počas hry majte psa/mačku pod dozorom, ak je hračka poškodená hru ukončite.

Starostlivosť & uskladnenie:

Čistite vlhkou tkaninou. Hračku je potrebné pravidelne kontrolovať kvôli možnému poškodeniu. Ak zbadáte poškodenie, hračku je potrebné vyhodiť.

Bezpečnostné pokyny:

Vyberte si správnu veľkosť hračky. Nenechávajte psa/mačku počas hry bez dozoru. Odporúčame dozerať na hru s každým typom hračky, aby ste predišli náhodnému prehltnutiu. Hračku je potrebné pravidelne kontrolovať kvôli možnému poškodeniu. Ak zbadáte poškodenie, hračku je potrebné vyhodiť. V prípade náhodného požitia vyhľadajte pomoc veterinárneho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Zvieratko: Pes
Veľkosť psa: Medium, Maxi

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

kon.logo

KONG - Zábavné hračky pre psov

Prvá myšlienka vyrobiť hračky pre psov KONG vzišla od zakladateľa spoločnosti Joe Markhama, ktorý sa už ďalej nevydržal pozerať na to, ako sa jeho pes neustále snaží rozhrýzť kamene a dal mu na žuvanie kus pneumatiky. A fungovalo to! Jeho pes si žuvanie pružnej pneumatiky zamiloval!

Značka KONG vyrába psie hračky už od roku 1976 a pri výrobe svojho produktu dodržuje niekoľko dôležitých zásad:

  • Bezpečnosť: dôsledné dodržovanie bezpečnostných požiadaviek
  • Všestrannosť: firma vyrába hračky pre psov všetkých veľkostí a každého veku
  • Originalita: využívajú sa inovatívne metódy pre stimuláciu mozgovej činnosti
  • Kvalita: používajú sa kvalitné, odolné a robustné materiály – exkluzívny prírodný kaučuk KONG

Prínos hračiek pre psov KONG:

  • Zníženie hladiny stresu a zahnanie nudy: psy a mačky často podliehajú stresu alebo sa nudia. Hračky KONG pomôžu Vášmu štvornohému miláčikovi zostať neustále aktívnym. Váš pes širokej a rozmanitej ponuke hračiek KONG neodolá!
  • Výcvik: vďaka hračkám bude výcvik Vášho psa zábavnejší, ľahší a efektívnejší. Napr. pri navykaní psa na novú búdu alebo prepravku, umiestnite dovnútra jeho obľúbenú hračku KONG spoločne s maškrtou.
  • Vytváranie užšieho puta: hra je vynikajúci spôsob, ako utužiť vzťahy s Vaším zvieraťom.
  • Prirodzený “žuvací inštinkt": Vďaka hračkám KONG Vám už pes nerozhryzie topánky ani iné veci!