Plánovaná dovolenka: 17.7. - 22.7.2024. V tomto období nebude možný osobný odber, neodosielame balíčky a nefunguje zákaznícky servis. Objednávky prijímame nepretržite a venovať sa im budeme postupne od 23.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

Specific CPD-M Puppy Medium Breed 12 kg + Háčik na vyberanie kliešťov zadarmo

Kód: SPC-C01726-02083
+ Darček
3 hodnotenia
Značka: Specific
ZADARMOZADARMO
specific cpd m puppy medium breed 12 kg
60,90 €
Skladom do 24 hodín

Šteňatá stredných plemien psov. Gravidné a laktujúce suky všetkých plemien. Anorexia a rekonvalescencia.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Podpora optimálneho rastu šteniat stredných plemien (hmotnosť v dospelosti 10kg-25 kg) cca do 1 roka. Mierne zvýšený obsah energie, vápnika a fosforu. Vyššia chutnosť. Obsahuje beta 1,3 / 1,6 glukány a L-karnitín.

Indikácie:

 • Šteňatá stredných plemien psov.
 • Gravidné a dojčiace feny všetkých plemien.
 • Anorexia.
 • Rekonvalescencia.

Vlastnosti a charakteristika krmiva:

 • Zvýšená energetická hodnota, vyšší obsah bielkovín, vitamínov a minerálnych látok, zodpovedajúce potrebám rastúcich šteniat stredných plemien a podporujúce správny vývoj ich kostry.
 • DHA je nenasýtená omega-3 mastná kyselina, ktorá podporuje vývoj mozgu a zraku.
 • EPA a DHA sú nenasýtené omega-3 mastné kyseliny, ktoré majú priaznivý vplyv na kvalitu a zdravie kože a srsti a zdravie kĺbov.
 • Obsahuje β 1,3 / 1,6 -glukany z kvasníc, ktoré sa môžu viazať na receptory bielych krviniek a ovplyvňovať tak imunitný systém a podporovať imunitnú odpoveď organizmu.
 • Psyllium je rozpustná, bobtnajúca vláknina, ktorá na svoju hmotu môže nadviazať osemnásobné množstvo vody a má známy priaznivý účinok na reguláciu aktivity tráviaceho traktu.

Doplňujúce informácie:

 • Toto krmivo je veľmi vhodné pre šteňatá. SPECIFIC ™ Puppy je možné podávať od obdobia odstavenia (5-6 týždeň života) do dosiahnutia 80% telesnej hmotnosti dospelého jedinca.
 • Počas gravidity a dojčenia sa u súk zvyšujú energetické a živinové požiadavky. Z tohto dôvodu je SPECIFIC ™ Puppy vhodným krmivom aj pre gravidné a dojčiace feny všetkých plemien.
 • Je veľmi dôležité pravidelne monitorovať rast šteniat, aby sa predišlo prekrmovaniu.
 • Energetické a živinové nároky môžu byť zvýšené aj počas rekonvalescencie po operačných zákrokoch, traumách a pri anorexii. CPD-M Puppy je veľmi vhodným krmivom počas takýchto období zvýšených energetických požiadaviek. 

Zloženie:

Pšenica, živočíšny tuk, rybia múčka, kukuričný proteín, ryža, hydrolyzovaný bravčový proteín, minerálne látky, sušený cmar, zemiakový proteín, cukor, vajcia, semená skorocelu štiavolistého (psyllium), vitamíny a stopové prvky, slnečnicový olej, kvasnice (zdroj β 1,3 / 1,6 -glukánov), metionín.

Antioxidanty: Aditíva schválená EC: BHA, BHT, propyl galát.

Neobsahuje syntetické farbivá a ochucovadlá.

Denná kŕmna dávka v gramoch:

Príklad: Dospelý jedinec daného plemena dosahuje priemernej hmotnosti 20 kg. Aktuálna hmotnosť šteňaťa je 6 kg (nedosahuje 50% hmotnosti dospelého jedinca) - denná kŕmna dávka bude približne 225 g krmiva SPECIFIC ™ Puppy. Ak rovnaké šteňa dosiahne 12 kg (51-100% hmotnosti dospelého jedinca), bude kŕmna dávka činiť približne 285 g na deň.

Počas dojčenia sú požiadavky na saturáciu organizmu energiou závislé predovšetkým od počtu šteniat. Fena s 2 - 4 - 8 šteňatami bude potrebovať 1,5 - 2 - 3 x vyšší príjem energie v porovnaní s normálnym dospelým jedincom. 

Individuálna denná kŕmna dávka je závislá na mnohých faktoroch ako sú napr.: plemeno, vplyvy prostredia, ročné obdobie, aktivita a pod.. Odporúča sa preto priebežne monitorovať kondíciu a telesnú hmotnosť psa a kŕmnu dávku upraviť podľa jeho individuálnych nárokov a potrieb.

Dodatočné parametre

Kategória: Specific Dog
Zvieratko: Pes
Životná etapa: Šteniatko
Veľkosť psa: Medium
Hmotnosť: 12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-specific-2

SPECIFIC ®  je komplexný rad superprémiových krmív a veterinárnych klinických diét, ktoré pomáhajú poskytnúť a vybalansovať presné nutričné potreby nielen po celú dobu života psov a mačiek, ale aj v období ich chorôb, rekonvalescencie alebo oslabenia.

Krmivá a klinické diéty SPECIFIC ® sú vyrábané v Škandinávii z čisto prírodných surovín, ktoré prechádzajú prísnou kontrolou. Vyznačujú sa tým, že neobsahujú geneticky modifikované suroviny, syntetické farbivá a ochucovadlá.