Vetfel Cat Kitten 2 kg

Kód: VTF-T18286
2 hodnotenia
Značka: Vetfel
11,80 €
3 - 14 dní

Kompletné krmivo pre mačiatka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompletné krmivo pre mačiatka.

Vetfel Cat Kitten je špeciálne vyvinuté krmivo pre rastúce mačiatka. Vysoký podiel bielkovín živočíšneho pôvodu zaisťuje zodpovedajúci rast a vývoj mladého organizmu. Vybalansované zloženie prispieva k rozvoju všetkých vitálnych funkcií a prirodzeného imunitného systému. Prídavok probiotík a prebiotík podporuje rozvoj črevnej mikroflóry a uľahčuje vstrebávanie živín. Krmivo sa podáva v suchom, alebo zvlhčenom stave v odporúčaných dávkach, ktoré sú orientačné a je vhodné ich rozdeliť do niekoľkých kŕmení za deň. 

  • Vyvážený pomer proteínu a tuku
  • Ľahko stráviteľný zdroj proteínu
  • Ideálny pomer vápnika a fosforu
  • Probiotikum a prebiotikum na podporu zdravia

Zloženie:

Dehydrované hydinové mäso, hydinový tuk, kukurica, ryža, dehydrovaný tuniak, kukuričný glutén, hydrolyzovaná kuracia pečeň, hydrolyzovaný lososový proteín, glukosamín sulfát, čakankový inulín, juka, chondroitín sulfát, kvasinkové bunkové steny zo Saccharomyces cerevisiae - zdroj β-glukánov. 

Obsah živín: proteín 35%; tuk 23%; vláknina 1,7%; popol 5,3%; vápnik 12 g; fosfor 10 g

Doplnkové látky v 1kg krmiva: vitamín A 23.500 IU; vitamín D3 2.350 IU; vitamín E 235 mg; taurín 1200 mg; zinok 160 mg; mangán 11 mg; jód 1,3 mg; selén 0,95 mg; železo 170 mg; probiotikum 4,5x106 CFU; meď 12 mg; beta-glukány 70 mg

Dodatočné parametre

Kategória: Vetfel
Zvieratko: Mačka
Životná etapa: Mačiatko
Druh mäsa: Kuracie
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

vetfel-logo@zdraviezvierat

Vetfel - Superprémiové krmivo pre dospelé mačky. Krmivo pre mačky vyvinuté veterinármi na základe dlhoročných skúseností. Obsahuje suroviny a látky, ktoré radia krmivo Vetfel na špičku vo svojej kategórii a zaisťujú výborný zdravotný stav mačky, jej vitalitu a dlhovekosť. Vývoj krmiva je zhrnutý do konceptu - Prevencia zdravou výživou.