Plánovaná dovolenka: 17.7. - 22.7.2024. V tomto období nebude možný osobný odber, neodosielame balíčky a nefunguje zákaznícky servis. Objednávky prijímame nepretržite a venovať sa im budeme postupne od 23.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

Vetfel Cat Kitten 2 kg

Kód: VTF-T18286
3 hodnotenia
Značka: Vetfel
11,80 €
3 - 14 dní

Kompletné krmivo pre mačiatka.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Kompletné krmivo pre mačiatka.

Vetfel Cat Kitten je špeciálne vyvinuté krmivo pre rastúce mačiatka. Vysoký podiel bielkovín živočíšneho pôvodu zaisťuje zodpovedajúci rast a vývoj mladého organizmu. Vybalansované zloženie prispieva k rozvoju všetkých vitálnych funkcií a prirodzeného imunitného systému. Prídavok probiotík a prebiotík podporuje rozvoj črevnej mikroflóry a uľahčuje vstrebávanie živín. Krmivo sa podáva v suchom, alebo zvlhčenom stave v odporúčaných dávkach, ktoré sú orientačné a je vhodné ich rozdeliť do niekoľkých kŕmení za deň. 

  • Vyvážený pomer proteínu a tuku
  • Ľahko stráviteľný zdroj proteínu
  • Ideálny pomer vápnika a fosforu
  • Probiotikum a prebiotikum na podporu zdravia

Zloženie:

Dehydrované hydinové mäso, hydinový tuk, kukurica, ryža, dehydrovaný tuniak, kukuričný glutén, hydrolyzovaná kuracia pečeň, hydrolyzovaný lososový proteín, glukosamín sulfát, čakankový inulín, juka, chondroitín sulfát, kvasinkové bunkové steny zo Saccharomyces cerevisiae - zdroj β-glukánov. 

Obsah živín: proteín 35%; tuk 23%; vláknina 1,7%; popol 5,3%; vápnik 12 g; fosfor 10 g

Doplnkové látky v 1kg krmiva: vitamín A 23.500 IU; vitamín D3 2.350 IU; vitamín E 235 mg; taurín 1200 mg; zinok 160 mg; mangán 11 mg; jód 1,3 mg; selén 0,95 mg; železo 170 mg; probiotikum 4,5x106 CFU; meď 12 mg; beta-glukány 70 mg

Dodatočné parametre

Kategória: Vetfel
Zvieratko: Mačka
Životná etapa: Mačiatko
Druh mäsa: Kuracie
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

vetfel-logo@zdraviezvierat

Vetfel - Superprémiové krmivo pre dospelé mačky. Krmivo pre mačky vyvinuté veterinármi na základe dlhoročných skúseností. Obsahuje suroviny a látky, ktoré radia krmivo Vetfel na špičku vo svojej kategórii a zaisťujú výborný zdravotný stav mačky, jej vitalitu a dlhovekosť. Vývoj krmiva je zhrnutý do konceptu - Prevencia zdravou výživou.