Alphaspirit dog Wild Fish (Only Fish) 200 g

Kód: ASP-OBC019006
9 hodnotení
Značka: Alphaspirit
2,40 €
Skladom

The Only Fish je kompletné krmivo s jedinečným zložením, s bohato vyváženým obsahom mastných kyselín, ktoré sa prirodzene tvoria v čerstvých rybách. Čerstvé rybie bielkoviny sú ľahko stráviteľné a prispôsobené tak, aby boli vhodné pre malé a stredné plemená psov; ešte viac, ak váš pes trpí na intoleranciu bielkovín, zvyčajne spôsobené inými druhmi.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

The Only Fish je kompletné krmivo s jedinečným zložením, s bohato vyváženým obsahom mastných kyselín, ktoré sa prirodzene tvoria v čerstvých rybách. Čerstvé rybie bielkoviny sú ľahko stráviteľné a prispôsobené tak, aby boli vhodné pre malé a stredné plemená psov; ešte viac, ak váš pes trpí na intoleranciu bielkovín, zvyčajne spôsobené inými druhmi. Rybie mäso tiež obsahuje menej tuku, pričom mastné kyseliny podporujú viacero dôležitých funkcii. S obsahom multi-vitamínov a prírodných minerálnych látok je ideálne pre udržanie zdravého spôsobu života zvieraťa.

The Only Fish kompletné krmivo pre psov poteší vášho psa v každom kúsku tejto stravy. Poslanie Alpha Spiritu je jasne deklarované a zrozumiteľné; varíme len organicky vhodné produkty. Sme iný, sme inovátormi, sme vizionári, ponúkame psom perfektnú stravu, ktorú potrebujú rovnako ako ich predkovia. Nie je to pritom nič iné ako keď sa kŕmili vo voľnej prírode. Vyrobené zo surovín vhodných pre ľudskú spotrebu.

Klíčky zo strukovín: 

pri klíčení strukovín sa tvoria látky, ktoré sa bežne v semienku nenachádzajú. Vznikajú len pri aktivovaní genetickej informácie činnosťou enzýmov. Pri zrode klíčku sa „spiace“ enzýmy rozhýbu a vytvoria celý rad látok, ktoré na organizmus vášho psa vplývajú blahodárne. Obsah vitamínov stúpne o 500%, kyseliny listovej o 600%, riboflavínu (vitamín B12) o 1300 -2000%, obsah bielkovín a nukleových kyselín stúpne o 30 percent a množstvo enzýmov vzrastie 10 až 20 násobne. Pravidelná strava s obsahom naklíčených semien strukovín môže viesť k výraznému zlepšeniu trávenia, zvýšeniu imunity, detoxikácii organizmu, prevencii a v boji s rôznymi ochoreniami vrátane rakoviny.

Zloženie: 

Čerstvé ryby zo stredozemného mora 85% (čerstvý tuniak - Scombridae, čerstvé sardely - Engraulis encrasicolus, čerstvý mečúň - Xiphias gladus, čerstvá makrela - Trachurus Mediterraneum, čerstvý morský ostriež - Dicentrarchus lobrax, čertsvé sardinky - Sardina pilcardus) výhonky zo strukovín (Zelený hrášok - Pisum sativum, biela fazuľa - Pisum spp a šošovica – Lens culinaris), glycerín extrakt z juky, výťažok z pivných kvasníc - Saccharomyces cerevisiae, taurín, glukosamín, chondroitín sulfát.

Prírodné konzervačné látky: 

tymián a rozmarín.

Analytické zložky: 

Bielkoviny min. 30%, tuky min. 12%, vláknina max. 0,8%, Popol max. 6,5%, vlhkosť min. 22%, sacharidy (max. 28,7%. Omega-3 min. 3,3%, Omega-6 min. 1,8%, EPA min. 0,5%, DHA min. 2,1%. Vápnik 1,112%, fosfor 1,23%.

Prečítajte si pred kŕmením: 

táto unikátna formula a množstvo sa líši v závislosti veku a životného štýlu. Prosím použite tabuľku "Požiadavky množstva stravy na deň" ako základné kritérium pre potrebu množstva krmiva pre vášho psa. - Zabezpečte prístup k čerstvej vode pre vášho maznáčika. - Produkt skladujte na chladnom a suchom mieste. – Po otvorení spotrebujte krmivo do 7 dní. Vhodné aj pre šteňatá a seniorov malých a stredných plemien.

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravé maškrty pre psov
Zvieratko: Pes
Druh mäsa: Rybie
Hmotnosť: 200 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: