cdVet Bio Bachove kvety - Závislosť 20 ml

Kód: CDV-BKBA-29
10 hodnotení
Značka: cdVet
22,90 €
Skladom

cdVet Bio Bachove kvety Závislosť (Bio-Bachblüten Quälgeist) pomáhajú najmä u mačiek v situáciách ako napríklad nočné mňaukanie, bláznivo rýchle behanie po byte, vyžadovanie maznania uprostred noci; mačky chcú vziať do postele, neustále chodia dovnútra a von (nevedia, čo chcú, ale chcú to hneď)

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Nočné mňaukanie a maznanie, lezenie do postele, behanie po byte, chodenie sem a tam.

cd Vet Bio Bachove kvety Závislosť (Bio-Bachblüten Quälgeist) je zmes energetizujúcich kvetových esencií podľa Dr. Bacha na báze prírodných olejov bez alkoholu a bez cukru. Základom sú kvety v Bio kvalite z týchto rastlín: Železník lekársky, Netýkavka žliazkatá, Čakanka, Škótsky vres.

Pomoc v situáciách - cd Vet Bio Bachove kvety Závislosť podporujú psychickú pohodu a harmonizujú organizmus ako celok. Zmes pomáha najmä u mačiek v situáciách ako napríklad nočné mňaukanie, bláznivo rýchle behanie po byte; mačky vyžadujú maznanie uprostred noci, chcú vziať do postele, neustále chodia dovnútra a von (nevedia, čo chcú, ale chcú to hneď)

Dopĺňajú výživu - Nosičom esencií je namiesto (zdraviu neprínosného) alkoholu kvalitný terapeutický cd Vet pupalkový a mandľový olej v Bio kvalite. Oba oleje (okrem úlohy nosného media) dopĺňajú výživu o esenciálne mastné kyseliny, organické minerálne látky, stopové prvky a vitamíny.

100% bezpečné - cd Vet Bio Bachove kvetové esencie Závislosť je produkt schválený ako doplnok stravy pre psov, mačky, kone a ďalšie zvieratá. Vďaka čisto prírodným Bio komponentom, absencii alkoholu a cukru, ktoré organizmus zaťažujú je 100% bezpečný aj pre mláďatá (šteňa, mačiatko), gravidné a dojčiace zvieracie mamy.

Zloženie cdVet Bio Bachove kvety Závislosť:

Zloženie - Pupalkový olej, mandľový olej, rastlinný vosk, stoklas konáristý, železník lekársky, netýkavka žliazkatá, čakanka, škótsky vres, slivka čerešňoplodná

BIO kvalita - Oleje a kvety pochádzajú z certifikovanej a pravidelne kontrolovanej biologickej produkcie DE-ÖKO-001, ktorá spĺňa prísnejšie kritériá ako trhová BIO certifikácie EÚ poľnohospodárstva.

Alkohol ani cukor - cd Vet Bio Bachove kvety Opustenosť neobsahujú alkohol ani cukor, ktoré organizmus zaťažujú.

Umelé pridané látky: ŽIADNE

Žiadne umelé vitamíny - Doplnok výživy cd Vet Bio Bachove kvety neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne umelé minerálne látky, žiadne syntetické konzervanty ani lacné plnivá.

Žiadna chémia - cd Vet Bio Bachove kvety je zložený z čisto prírodných látok (žiadna chémia). Preto nemá vedľajšie účinky a nehrozí nebezpečenstvo z nechceného predávkovania.

Žiadne zaťaženie - Umelé látky v doplnkoch výživy organizmus zaťažujú. Následkom chemickej záťaže sú civilizačné choroby (tiež alergie, kožné problémy alebo rakovina).

Ako ich spoznáme - Iba umelé vitamíny sa dajú vážiť a dávkovať. Či sa jedná o následne pridané umelé látky zistíme podľa merných jednotiek ( IE , mg , mcg pod.), v ktorých sa ich množstvo udáva.

Analytické zložky:

Hrubý proteín <0,3%; hrubý tuk 99,4%; Vláknina <0,5%; Popol <0,4%

Odporúčané dávkovanie na jeden deň:

2 kvapky na 5 kg telesnej váhy 3 x až 4 x denne

Účinky obsiahnutých prírodných látok:

Stoklas konáristý (Bromus ramosus): obnovuje zameranie energií a schopností, pomáha opätovne nasmerovať; vhodné pre zvieratá, ktoré nepodávajú zodpovedajúce výkony, nedokážu uplatniť svoje nadanie; vhodné pre zvieratá, ktoré prestali vykonávať zamestnanie, pre ktoré boli pripravované a vyšľachtené; vhodné pre zvieratá, ktorým bola znemožnená prirodzená funkcia (napr. reprodukcia)

Netýkavka žliazkatá (Impatiens glandulifera): pomáha získať chuť spolupracovať, navodiť pokoj a trpezlivosť, vhodná pri podráždenosti, neochote, netrpezlivosti; pre zvieratá, ktoré sú podráždené, nedočkavé, nepokojné, hyperaktívne, skôr chudé; uľavuje od kŕčov, vhodná pri kožných a zažívacích problémoch, ktoré pravdepodobne nesúvisia so stravou.

Čakanka (Chichorium intybus): vhodná pri vlastníckom správaní a lipnutí; navodzuje normálne láskyplné správanie; vhodná pre prehnane ochranárske zvieratá, pre matky, ktoré nechcú odstaviť svojich potomkov; vhodná aj pre zvieratá, ktoré odmietajú pustiť svojich majiteľov z očí, alebo pre zvieratá, ktoré strhávajú všetku pozornosť na seba

Slivka čerešňoplodná (Prunus cerasifera): vhodná pri neovládateľnom a kompulzívnom správaní, nepríčetnosti; pomáha navodiť pokoj a sebaovládanie; pre zvieratá so sebadeštruktívnym správaním, s opakujúcimi sa fóbiami, pre zvieratá trpiace kŕčovými stavmi (epilepsia), s extrémnymi reakciami (hystéria, agresia, panika, usmrcovanie mláďat...)

Železník lekársky (Verbena officinalis): lieči prehnanú snahu, impulzívnosť, pomáha navodiť sebaovládanie; vhodný pre horlivé a nedočkavé zvieratá, pre zvieratá hyperaktívne, nedisciplinované, pri nervových poruchách a ťažkostiach, pre zvieratá, ktoré sú príliš "hrr"

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Mačka
Životná etapa: Dospelá mačka, Mačiatko, Senior mačka, Dojčiaca mačka, Gravidná mačka
Objem: 20 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.