cdVet Bio Bachove kvety - Závislosť 20 ml

Kód: CDV-BKBA-29
10 hodnotení
Značka: cdVet
22,90 €
Skladom

cdVet Bio Bachove kvety Závislosť (Bio-Bachblüten Quälgeist) pomáhajú najmä u mačiek v situáciách ako napríklad nočné mňaukanie, bláznivo rýchle behanie po byte, vyžadovanie maznania uprostred noci; mačky chcú vziať do postele, neustále chodia dovnútra a von (nevedia, čo chcú, ale chcú to hneď)

Detailné informácie

Podrobný popis

Nočné mňaukanie a maznanie, lezenie do postele, behanie po byte, chodenie sem a tam.

cd Vet Bio Bachove kvety Závislosť (Bio-Bachblüten Quälgeist) je zmes energetizujúcich kvetových esencií podľa Dr. Bacha na báze prírodných olejov bez alkoholu a bez cukru. Základom sú kvety v Bio kvalite z týchto rastlín: Železník lekársky, Netýkavka žliazkatá, Čakanka, Škótsky vres.

Pomoc v situáciách - cd Vet Bio Bachove kvety Závislosť podporujú psychickú pohodu a harmonizujú organizmus ako celok. Zmes pomáha najmä u mačiek v situáciách ako napríklad nočné mňaukanie, bláznivo rýchle behanie po byte; mačky vyžadujú maznanie uprostred noci, chcú vziať do postele, neustále chodia dovnútra a von (nevedia, čo chcú, ale chcú to hneď)

Dopĺňajú výživu - Nosičom esencií je namiesto (zdraviu neprínosného) alkoholu kvalitný terapeutický cd Vet pupalkový a mandľový olej v Bio kvalite. Oba oleje (okrem úlohy nosného media) dopĺňajú výživu o esenciálne mastné kyseliny, organické minerálne látky, stopové prvky a vitamíny.

100% bezpečné - cd Vet Bio Bachove kvetové esencie Závislosť je produkt schválený ako doplnok stravy pre psov, mačky, kone a ďalšie zvieratá. Vďaka čisto prírodným Bio komponentom, absencii alkoholu a cukru, ktoré organizmus zaťažujú je 100% bezpečný aj pre mláďatá (šteňa, mačiatko), gravidné a dojčiace zvieracie mamy.

Zloženie cdVet Bio Bachove kvety Závislosť:

Zloženie - Pupalkový olej, mandľový olej, rastlinný vosk, stoklas konáristý, železník lekársky, netýkavka žliazkatá, čakanka, škótsky vres, slivka čerešňoplodná

BIO kvalita - Oleje a kvety pochádzajú z certifikovanej a pravidelne kontrolovanej biologickej produkcie DE-ÖKO-001, ktorá spĺňa prísnejšie kritériá ako trhová BIO certifikácie EÚ poľnohospodárstva.

Alkohol ani cukor - cd Vet Bio Bachove kvety Opustenosť neobsahujú alkohol ani cukor, ktoré organizmus zaťažujú.

Umelé pridané látky: ŽIADNE

Žiadne umelé vitamíny - Doplnok výživy cd Vet Bio Bachove kvety neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne umelé minerálne látky, žiadne syntetické konzervanty ani lacné plnivá.

Žiadna chémia - cd Vet Bio Bachove kvety je zložený z čisto prírodných látok (žiadna chémia). Preto nemá vedľajšie účinky a nehrozí nebezpečenstvo z nechceného predávkovania.

Žiadne zaťaženie - Umelé látky v doplnkoch výživy organizmus zaťažujú. Následkom chemickej záťaže sú civilizačné choroby (tiež alergie, kožné problémy alebo rakovina).

Ako ich spoznáme - Iba umelé vitamíny sa dajú vážiť a dávkovať. Či sa jedná o následne pridané umelé látky zistíme podľa merných jednotiek ( IE , mg , mcg pod.), v ktorých sa ich množstvo udáva.

Analytické zložky:

Hrubý proteín <0,3%; hrubý tuk 99,4%; Vláknina <0,5%; Popol <0,4%

Odporúčané dávkovanie na jeden deň:

2 kvapky na 5 kg telesnej váhy 3 x až 4 x denne

Účinky obsiahnutých prírodných látok:

Stoklas konáristý (Bromus ramosus): obnovuje zameranie energií a schopností, pomáha opätovne nasmerovať; vhodné pre zvieratá, ktoré nepodávajú zodpovedajúce výkony, nedokážu uplatniť svoje nadanie; vhodné pre zvieratá, ktoré prestali vykonávať zamestnanie, pre ktoré boli pripravované a vyšľachtené; vhodné pre zvieratá, ktorým bola znemožnená prirodzená funkcia (napr. reprodukcia)

Netýkavka žliazkatá (Impatiens glandulifera): pomáha získať chuť spolupracovať, navodiť pokoj a trpezlivosť, vhodná pri podráždenosti, neochote, netrpezlivosti; pre zvieratá, ktoré sú podráždené, nedočkavé, nepokojné, hyperaktívne, skôr chudé; uľavuje od kŕčov, vhodná pri kožných a zažívacích problémoch, ktoré pravdepodobne nesúvisia so stravou.

Čakanka (Chichorium intybus): vhodná pri vlastníckom správaní a lipnutí; navodzuje normálne láskyplné správanie; vhodná pre prehnane ochranárske zvieratá, pre matky, ktoré nechcú odstaviť svojich potomkov; vhodná aj pre zvieratá, ktoré odmietajú pustiť svojich majiteľov z očí, alebo pre zvieratá, ktoré strhávajú všetku pozornosť na seba

Slivka čerešňoplodná (Prunus cerasifera): vhodná pri neovládateľnom a kompulzívnom správaní, nepríčetnosti; pomáha navodiť pokoj a sebaovládanie; pre zvieratá so sebadeštruktívnym správaním, s opakujúcimi sa fóbiami, pre zvieratá trpiace kŕčovými stavmi (epilepsia), s extrémnymi reakciami (hystéria, agresia, panika, usmrcovanie mláďat...)

Železník lekársky (Verbena officinalis): lieči prehnanú snahu, impulzívnosť, pomáha navodiť sebaovládanie; vhodný pre horlivé a nedočkavé zvieratá, pre zvieratá hyperaktívne, nedisciplinované, pri nervových poruchách a ťažkostiach, pre zvieratá, ktoré sú príliš "hrr"

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Mačka
Životná etapa: Dospelá mačka, Mačiatko, Senior mačka, Dojčiaca mačka, Gravidná mačka
Objem: 20 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.