cdVet Bio Bachove kvety - Značkovanie 20 ml

Kód: CDV-BKZN-20
Akcia
13 hodnotení
Značka: cdVet
22,90 € –13 %
cdvet bio bachove kvety znackovanie 20 ml
22,90 € –13 % 19,90 €
Skladom

cdVet Bio Bachove kvety Značkovanie (Bio-Bachblüten Reviermarkierer) pomáhajú najmä u mačiek, ktoré začali byť nečistotné z protestu (špinenie), často na základe novej alebo zmenenej situácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nečistotnosť z protestu (špinenie), často na základe novej alebo zmenenej situácie.

cd Vet Bio Bachove kvety Značkovanie (Bio-Bachblüten Reviermarkierer) je zmes energetizujúcich kvetových esencií podľa Dr. Bacha na báze prírodných olejov bez alkoholu a bez cukru. Základom sú kvety v Bio kvalite z týchto rastlín: Plané jablko, Buk lesný, Cesmína ostrolistá, Vlašský orech.

Pomoc v situáciách - cd Vet Bio Bachove kvety Značkovanie podporujú psychickú pohodu a harmonizujú organizmus ako celok. Značkovanie pomáha najmä u mačiek, ktoré začali byť nečistotné z protestu (špinenie), často na základe novej alebo zmenenej situácie.

Dopĺňajú výživu - Nosičom esencií je namiesto (zdraviu neprínosného) alkoholu kvalitný terapeutický cd Vet pupalkový a mandľový olej v Bio kvalite. Oba oleje (okrem úlohy nosného media) dopĺňajú výživu o esenciálne mastné kyseliny, organické minerálne látky, stopové prvky a vitamíny.

100% bezpečné - cd Vet Bio Bachove kvety Značkovanie je produkt schválený ako doplnok stravy pre psov, mačky, kone a ďalšie zvieratá. Vďaka čisto prírodným Bio komponentom, absencii alkoholu a cukru, ktoré organizmus zaťažujú je 100% bezpečný aj pre mláďatá (šteňa, mačiatko), gravidné a dojčiace zvieracie mamy.

Zloženie cdVet Bio Bachove kvety Značkovanie:

Zloženie - Pupalkový olej, mandľový olej, rastlinný vosk, plané jablko, buk lesný, cezmína ostrolistá, voda z prameňov, vlašský orech, zimolez kozí list, škótsky vres.

BIO kvalita - Oleje a kvety pochádzajú z certifikovanej a pravidelne kontrolovanej biologickej produkcie DE-ÖKO-001, ktorá spĺňa prísnejšie kritériá ako trhová BIO certifikácie EÚ poľnohospodárstva.

Alkohol ani cukor - cd Vet Bio Bachove kvety Značkovanie neobsahujú alkohol ani cukor, ktoré organizmus zaťažujú.

Umelé pridané látky: ŽIADNE

Žiadne umelé vitamíny - Doplnok výživy cd Vet Bio Bachove kvety neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne umelé minerálne látky, žiadne syntetické konzervanty ani lacné plnivá.

Žiadna chémia - cd Vet Bio Bachove kvety je zložený z čisto prírodných látok (žiadna chémia). Preto nemá vedľajšie účinky a nehrozí nebezpečenstvo z nechceného predávkovania.

Žiadne zaťaženie - Umelé látky v doplnkoch výživy organizmus zaťažujú. Následkom chemickej záťaže sú civilizačné choroby (tiež alergie, kožné problémy alebo rakovina).

Ako ich spoznáme - Iba umelé vitamíny sa dajú vážiť a dávkovať. Či sa jedná o následne pridané umelé látky zistíme podľa merných jednotiek ( IE , mg , mcg pod.) V ktorých sa ich množstvo udáva.

Analytické zložky:

Hrubý proteín <0,3%; hrubý tuk 99,4%; Vláknina <0,5%; Popol <0,4%

Odporúčané dávkovanie na jeden deň:

2 kvapky na 5 kg telesnej váhy 3 x až 4 x denne

Účinky obsiahnutých prírodných látok:

Buk lesný (Fagus sylvatica): v prípade netolerancie, navodzuje väčšiu flexibilitu a znášanlivosť; pre zvieratá, ktoré ťažko znášajú zmenu režimu, sú "popudlivé" až nahnevané, nervózne; zvieratá ťažko znášajúce zmenu klímy, alebo ktorým vadia určité látky v okolí a prejavuje sa u nich alergia (napr. na trávy)

Plané jablko (Malus pumila): navodzuje vznešenosť a čistotu; pomáha bojovať s otravou, nákazou; vhodné pre chúlostivé zvieratá, trpiace napr. hnačkou, inkontinenciou alebo obličkovými problémami, pre zvieratá s kožnými problémami; pri posadnutosti úpravou zovňajšku; vhodné pri častom napadnutí parazitmi; pri alergiách, počas pôstu.

Vlašský orech (Juglans regia): pomáha prispôsobiť sa novým okolnostiam, zmene; vhodný pri väčších životných zmenách - nové prostredie, režim alebo strava, zmeny v rodine, u samíc pri prvej ruji, v období gravidity, po kastrácii, v súvislosti s anestéziou, prípadne eutanáziou; profitovať z neho môžu napr. aj dlhodobo hospitalizované zvieratá

Cezmína ostrolistá (Ilex axuifolium): vhodná pri prehnanej podozrievavosti až pomstychtivosti, navodzuje veľkorysosť; pre zlomyseľné zvieratá, prípadne zvieratá, ktorá neznášajú určité veci (poštárov, veterinára...), alebo žijú v skupine, kde spolu dobre nevychádzajú; vhodné pri veľmi vážnych alergiách, náhlych horúčkach

Zimolez kozí list (Lonicera caprifolium): pri smútku po domove, kedy sa zviera ťažko prispôsobuje novému prostrediu; pre deprimované zvieratá, zvieratá mimo domova - napr. s majiteľom na dovolenke, pri ceste dopravným prostriedkom; pre najdúcha, pre zvieratá oplakávajúce bývalý domov a majiteľa; pomáha obnoviť energiu u starých zvierat

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Mačka
Objem: 20 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.