Dokonalá Láska Dokonalá Voda Biocídny roztok e-Dison 500 ml

Kód: DL-L10-500
5 hodnotení
26,90 €
3 - 7 pracovných dní

Prípravok pre dezinfekciu pitnej vody pre ľudí a zvieratá. Redukcia baktérií. 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Láska 10 Dokonalá voda Biocidní roztok e-Dison

Prípravok pre dezinfekciu pitnej vody pre ľudí a zvieratá. Typ biocídneho výrobku 5 - Pitná voda. Redukcia baktérií.

Psincový (infekčný) kašeľ:

Nie je to zázrak! Je to dar modernej vedy s láskou k prírode. V mnohom vie nahradiť antibiotiká a nešetrné dezinficienty. Navyše likviduje nielen baktérie, ale aj vírusy.

Biocídny roztok Láska 10 Dokonalá Voda redukuje gram negatívne aj gram pozitívne baktérie. Pridávajte ho do misky s pitnou vodou podľa uvedeného dávkovania a koncentrácie. Pri infekčnom kašli používajte od prvého zakašľania. Zvlášť, ak sú v domácnosti ďalšie zvieratá.

laska10_dokonala_voda_biocidni_rozotk_redukce_bakterii_dokonalalaska

Návod na použitie a dávkovanie:

Kvapalný prostriedok na dezinfekciu pitnej vody. Používajte riedenie 8 ml (1 viečko) prostriedku na 1 l pitnej vody pre bežnú starostlivosť. V intenzívnom režime možno použiť až 32 ml (4 viečka) prostriedku na 1 l pitnej vody. Doba podávania v oboch prípadoch riedení by nemala presiahnuť dobu 7-10 dní v kuse. Roztok redukuje mikroflóru, odporúčame následné podávanie probiotík. Nepoužívajte misku z kovu.

Účinné látky:

Aktívny chlór generovaný z chloridu sodného (soli) elektrolýzou 300 mg / l

Zloženie:

Elektrochemicky aktivovaná voda 99,37%, soľ 0,6%, aktívny chlór 0,03%

Upozornenie:

Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Prípravok nie je určený pre gravidné a dojčiace sučky, pre zvieratá s ochorením srdca, obličiek a pečene. Pokiaľ zviera už užíva antibiotický prípravok, konzultujte správne použitie biocídneho roztoku so svojím veterinárnym lekárom

Skladovanie:

Uchovávajte v pôvodnom obale pri teplote od +5 ° C do +25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Trvanlivosť prostriedku je 6 mesiacov od dátumu výroby pri odporúčaných podmienkach skladovania.

Doba použiteľnosti:

6 mesiacov od dátumu výroby. Po otvorení spotrebujte do 40 dní.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k starostlivosti o zvieratká
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 500 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!