Dokonalá Láska Pre zdravé zuby a ďasná pre mačky a fretky - 20 ml

Kód: DL-OZM20
4 hodnotenia
17,82 €
Do 7 pracovných dní

Unikátna zmes darov prírody plne v súlade s vysokými nárokmi mačacieho druhu. Prípravok pôsobí protizápalovo a podporuje hojenie ďasien. Zabraňuje tvorbe zubného povlaku, a tiež obmedzuje výskyt zubného kameňa. Napomáha odstráneniu zápachu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Unikátna zmes darov prírody plne v súlade s vysokými nárokmi mačacieho druhu. Prípravok pôsobí protizápalovo a podporuje hojenie ďasien. Zabraňuje tvorbe zubného povlaku, a tiež obmedzuje výskyt zubného kameňa. Napomáha odstráneniu zápachu.

Prípravok určený na ošetrenie ďasien a zubov mačiek a fretiek. Pôsobí priaznivo na ďasná a podporuje ich hojenie. Zloženie a spôsob aplikácie napomáhajú správnemu prekrvovaniu ďasien a tým aj odstráneniu bolesti a k celkovému uvoľneniu zvieraťa. Prípravok pôsobí protizápalovo, hojivo a dezinfekčne. Pravidelná hygiena ústnej dutiny vedie k odstráneniu zápachu a reguláciu tvorby plaku a zubného kameňa.

Zuby sú čisté a ďasná zdravšie 

A to znamená aj úľavu od bolesti či zápalu.

100% Bezpečné pre mačky

Mačky sú veľmi citlivé stvorenia. My toto rešpektujeme a bezpečnosť je na prvom mieste.

Odstránenie zápachu dentálneho pôvodu

Ak je zápach dentálneho pôvodu, dôjde rýchlo k zlepšeniu stavu.

Jednoduché použitie

Papuľku nemusíte otvárať, alebo sa s mačkou nejako biť. Zájdite prstom pod pysky a líčka, jemne rozotierajte po znesiteľnú dobu (až 30 sekúnd).

Dávkovanie a spôsob použitia:

Pred použitím pretrepte. Dávkovanie: do 5 kg hmotnosti zvieraťa jedno stlačenie aplikátora. Nad 5 kg aplikujte dve dávky. Naneste na plôšku očisteného prsta alebo na gázu, poprípade na jemnú kefku. Krúživými pohybmi v smere hodinových ručičiek jemne vtierajte zmes do ďasien v oblasti zubného krčka po znesiteľnú dobu (do 30 sekúnd). Do zlepšenia stavu ďasien vykonávajte aplikácii prípravku jedenkrát denne, najskôr pol hodiny po kŕmení. Po zlepšení stavu aplikujte prípravok 1 × až 3 × týždenne.

Zloženie:

Slnečnicový olej, kokosový olej, konopný olej, vitamín E, esenciálne oleje Matricaria recutita (harmanček modrý), Lavandula angustifolia (levanduľa úzkolistá), Commiphora myrha (myrha), canarium luzonicum (elemi).

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre mačky a fretky. Len pre zvieratá. Len na vonkajšie použitie. Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Neobsahuje alkohol. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek.

Doba použiteľnosti: 1 rok od dátumu výroby

Dátum výroby: viď. prípravok.

Dodatočné parametre

Kategória: Oči, uši, zuby
Zvieratko: Mačka
Objem: 20 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!