Farmina N&D Cat Natural Meat Duo Menu 6 x 70 g

Kód: FRM-OBC022076
1 hodnotenie
Značka: Farmina
8,10 €
Skladom do 24 hodín

Mäsový výber doplnkového vlhkého krmiva pre dospelé mačky vo výhodnom balení s kuracím a jahňacím mäsom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mäsový výber doplnkového vlhkého krmiva pre dospelé mačky vo výhodnom balení s kuracím a jahňacím mäsom.

Farmina N&D Cat Natural Chicken

Zloženie:

Kuracie filety (70%), kurací bujón.

Analytické zložky:

Vlhkosť 77,50 %; hrubý proteín 18 %; hrubý tuk 1,50 %; hrubá vláknina 0,50 %; surový popol 2 %; vápnik 0,10 %; fosfor 0,03 %.

Návod na podávanie: 

Produkt je určený ako doplnkové krmivo a poskytuje približne 30% odporúčaného denného prísunu kalórií pre mačku s hmotnosťou 4 kg.

Farmina N&D Cat Natural Lamb

Zloženie:

Jahňacina (75%), jahňací bujón.

Analytické zložky:

Vlhkosť 75 %; hrubý proteín 12 %; hrubý tuk 7 %; hrubá vláknina 0,50 %; surový popol 2,5 %; vápnik 0,20 %; fosfor 0,15 %.

Návod na podávanie: 

Produkt je určený ako doplnkové krmivo a poskytuje približne 40% odporúčaného denného prísunu kalórií pre mačku s hmotnosťou 4 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D Cat Natural
Zvieratko: Mačka
Životná etapa: Dospelá mačka
Druh mäsa: Kuracie, Jahňacie
Hmotnosť: 6 x 70 g (420g)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-Farmina

Talianska firma FARMINA bola založená v roku 1965. Počas vyše 50 rokov svojho fungovania vyvinula spolu s vedeckými pracovníkmi na katedre Výživy zvierat Univerzity Federica II. v Neapole superprémiové krmivo vyrábané z najkvalitnejších surovín pochádzajúcich z certifikovaných fariem, ktoré zaisťuje správny prísun bielkovín, tukov, sacharidov, vitamínov a minerálov. Inšpiráciou pri vývoji a výrobe krmív je prirodzené životné prostredie zvierat, ich zvyky a správanie s ohľadom na ich inštinkty a nutričné potreby.

Keď podávame zvieratám najlepšie krmivo inšpirované prírodou a vedou, podporujeme našich miláčikov od prvých dní života v rodine až do vysokého veku. Výživa je základ zdravia, ktoré je podstatné pre spokojnosť a každodennú radosť zvierat, preto motto značky Farmina znie: Šťastné zviera, šťastný majiteľ.