Specific FT-H Healthy Cat Treats 50 g

Kód: SPC-C02432-02792
4 hodnotenia
Značka: Specific
2,60 €
Odosielame do 24 hodín

Maškrty pre zdravé mačky všetkých plemien a veku. Vhodné aj pre mačky s obličkovým alebo srdcovým zlyhaním alebo urolitiázou, ktoré sú kŕmené špeciálnymi diétami určenými na ich diagnózu.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Maškrty pre zdravé mačky všetkých plemien a veku. Chrumkavé maškrty s krémovou náplňou uprostred vhodné aj pre mačky s obličkovým alebo srdcovým zlyhaním alebo urolitiázou, ktoré sú kŕmené špeciálnymi diétami určenými na ich diagnózu.

✔ Bohaté na obsah čerstvých rýb pochádzajúcich z certifikovaných udržateľných zdrojov.
✔ Receptúra ​​je bez obilnín.
✔ 5,2 kJ (1,3 kcal) v jednej maškrte.
✔ 100% recyklovateľný obal. 

Odporúčania pri podávaní:

Táto pochúťka má tvoriť 10-15% denného energetického príjmu mačky. Znížte dennú dávku krmiva podľa množstva podanej pochúťky. Mačky musia mať vždy
prístup k čerstvej pitnej vode.

Zloženie:

Sušené sladké zemiaky, čerstvé ryby, sušený cícer, hrachový škrob, hrachová bielkovina, hydinový tuk, sušený hrach, prášková celulóza, pečeňová múčka, slnečnicový olej, hydrolyzovaná živočíšna bielkovina, rybí olej. 

Pochúťka neobsahuje umelé antioxidanty, farbivá, ani látky zvýrazňujúce chuť.

Doplnkové látky (na 1 kg): Nutričné aditíva: vitamín D3 1356 IU, meď 12 mg (pentahydrát síranu meďnatého); prírodné antioxidanty.

Analytické zložky: Metabolizovateľná energia 1497 kJ/100 g (358 kcal/100 g), hrubý proteín 19%, hrubý tuk 14%, hrubá vláknina 5,5%, hrubý popol 5,4%, omega-3 mastné kyseliny 0,5%.

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravé maškrty pre mačky
Zvieratko: Mačka
Hmotnosť: 50 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-specific-2

SPECIFIC ®  je komplexný rad superprémiových krmív a veterinárnych klinických diét, ktoré pomáhajú poskytnúť a vybalansovať presné nutričné potreby nielen po celú dobu života psov a mačiek, ale aj v období ich chorôb, rekonvalescencie alebo oslabenia.

Krmivá a klinické diéty SPECIFIC ® sú vyrábané v Škandinávii z čisto prírodných surovín, ktoré prechádzajú prísnou kontrolou. Vyznačujú sa tým, že neobsahujú geneticky modifikované suroviny, syntetické farbivá a ochucovadlá.