Specific Lunch 7x100 g

Kód: SPC-M032130
4 hodnotenia
Značka: Specific
8,90 €
Odosielame do 24 hodín

Doplnkové kŕmenie alebo desiata počas zvýšenej telesnej námahy a záťaže alebo pri (metabolickom) strese.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Doplnkové krmivo alebo desiata počas lovu, agility alebo inej zvýšenej aktivity, pri vytrvalostných výkonoch alebo zvýšenej námahe.

Indikácie:

  • Zvýšená aktivita, fyzická a psychická záťaž.
  • (Metabolický) stres.

Vlastnosti a charakteristika krmiva:

  • Zvýšený obsah energie a tukov spolu s vysokou stráviteľnosťou krmiva umožňuje zníženie objemu dennej kŕmnej dávky, čo je výhodou u psov so zvýšenými energetickými požiadavkami.
  • Vyvážené zloženie krmiva spĺňa nároky veľmi aktívnych psov a obsah vysoko kvalitných bielkovín zabezpečuje zachovanie a rozvoj svalovej hmoty.
  • EPA a DHA sú nenasýtené omega-3 mastné kyseliny, ktoré majú priaznivý vplyv na kvalitu a zdravie kože a srsti a zdravie kĺbov.

Doplňujúce informácie:

  • Zvýšený obsah tuku v krmive SPECIFIC ™ CAD Active vedie k zvýšeniu koncentrácie voľných mastných kyselín v krvnej plazme. Tieto voľné mastné kyseliny slúžia ako pohotový zdroj energie pre psov so zvýšenou aktivitou.
  • Krmivo obsahuje zvýšené množstvo vitamínu C, ktoré zaistí udržanie hladiny vitamínu C v krvnej plazme aj v období tréningu.
  • Zvýšená energetická denzita v krmive SPECIFIC ™ CAD Active umožňuje pri relatívne nízkych kŕmnych dávkach úplné uspokojenie energetických a živinových potrieb.

Kontraindikácie:

Psy s limitovanou aktivitou (a preto zníženými požiadavky na prísun energie). Psy s hyperlipidémiou alebo pankreatitídou.

Zloženie:

Bravčové mäso, kuracie mäso, kukurica, vajcia, slnečnicový olej, ryža, minerálne látky, prášková celulóza, rybí olej, psyllium, vitamíny a stopové prvky, kvasnice (zdroj ß-1,3 / 1,6 - glukánov).

Antioxidanty: Aditíva schválená EC: BHA, BHT, propyl galát.

Neobsahuje syntetické farbivá a ochucovadlá.

Denná kŕmna dávka v gramoch:

SPECIFIC ™ Lunch je ideálnym doplnkom kŕmnej dávky, či príkrmom počas lovu, dlhšieho pochodu alebo inej vysokej záťaže prípadne stresu. SPECIFIC ™ Lunch je vhodné, pohotové, veľmi chutné a stráviteľné krmivo, ktoré psom poskytuje dostatok energie, vyvážených živín a tekutín.

1 konzerva SPECIFIC ™ Lunch s hmotnosťou 100g obsahuje 652 kJ a môže nahradiť:

33 g SPECIFIC ™ CAD Active alebo
36 g SPECIFIC ™ CΩD Omega Plus Support alebo
39 g SPECIFIC ™ CXD-M Adult Medium Breed

z celkovej dennej kŕmnej dávky Vášho psa.

Dodatočné parametre

Kategória: Specific Dog
Zvieratko: Pes
Životná etapa: Dospelý pes
Veľkosť psa: Mini, Medium, Maxi
Špeciálna starostlivosť: Šport, Pes v záťaži
Hmotnosť: 7x100 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-specific-2

SPECIFIC ®  je komplexný rad superprémiových krmív a veterinárnych klinických diét, ktoré pomáhajú poskytnúť a vybalansovať presné nutričné potreby nielen po celú dobu života psov a mačiek, ale aj v období ich chorôb, rekonvalescencie alebo oslabenia.

Krmivá a klinické diéty SPECIFIC ® sú vyrábané v Škandinávii z čisto prírodných surovín, ktoré prechádzajú prísnou kontrolou. Vyznačujú sa tým, že neobsahujú geneticky modifikované suroviny, syntetické farbivá a ochucovadlá.