cdVet Bylinkový Dogfitness

Kód: CDV-3715 CDV-3716 Zvoľte variant
5 hodnotení
Značka: cdVet
20,90 € 33,90 € od 20,90 €
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Kvalitná zmes bylín bohatých na prirodzené minerálne látky a vitamíny, podpora zdravia celého organizmu.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Originálny nemecký názov je Dogfitness.

Rokmi osvedčená bylinná zmes so širokým spektrom účinkov (žihľava, breza, pestrec mariánsky, púpava). „Dogfitness“ môžeme vmiešať priamo do mäsa, konzervy, granúl, alebo z neho pripraviť bylinkový čaj. Je vhodný najmä pre aktívnych psov, gravidné a dojčiace sučky a mladých psov v raste. 

Vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny a látky z vybraných bylín podporujú fyziologické funkcie orgánov, procesy látkovej výmeny a tým zdravie celého organizmu. 

Rokmi osvedčená bylinná zmes so širokým spektrom účinkov (žihľava, breza, pestrec mariánsky, púpava)

Podpora procesov látkovej výmeny a tým zdravia celého organizmu

Vhodný najmä pre aktívne psy, gravidné a dojčiace fenky a mladé psy v raste

Zo sypkej zmesi je možné pripraviť čaj, alebo len zamiešať do krmiva 

Zloženie:

Čisto prírodné zložky 100% kvality: Žihľava, Brezový list, Pestrec - vňať, Púpava.

Doplnok výživy je prírodným zložením zameraný na zdravie, preto neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne syntetické látky, ani konzervanty.

Analytické zložky a obsahy:

Proteín 14,3% / tuk 3,5% / vláknina 17,9% / popol 12,1% / vápnik 1,82% / fosfor 0,32% / sodík 0,39%. 

Vďaka spracovaniu hodnotných prírodných surovín za studena sú minerálne látky organickej kvality. Preto doplnok stravy disponuje vysokou životnou energiou (bioaktivita), ktorá minerálom a živinám umožňuje prestup cez bunkovú membránu, a tým zaisťuje maximálnu využiteľnosť pre výživu buniek.

Šetrné sušenie surovín pri nízkej teplote do 42 °C plus absencia umelých vitamínov vedie k zachovaniu vysokej životnej energie (bioaktivita). Preto tento produkt disponuje maximom živín a vitálnych látok (vitamíny, minerály, enzýmy). Vysoká miera bioaktivity prináša nárast životnej energie, ktorá posilňuje imunitu, zvyšuje vitalitu a kondíciu organizmu.

Spôsob podávania a denné dávkovanie:

Spôsob podávania
Dávkovanie
Do krmiva vmiešame 0,5 až 1 odmerku na 15 kg telesnej hmotnosti
Čaj 1 odmerku zalejeme 500 ml horúcej vody


1 odmerka je cca 2,5 g.

Bylinky Dogfitness vmiešame psovi do vlhkého krmiva alebo navlhčených granúl. Vo väčšine prípadov sú dobre prijímané, ak máme doma odmietavého jedinca môžeme bylinky vmiešať do mletého mäsa - surového alebo mierne povareného (lepšie vonia), alebo ich preliať horúcou vodou a podávať ako čaj.

Suroviny potravinárskej kvality pre Dogfitness podliehajú pravidelnej kontrole úradu pre ochranu spotrebiteľa a bezpečnosť potravín, krmív a doplnkov výživy Laves Niedersachsen. Popri vylúčení GMO (genetická manipulácia) je kontrolované zaťaženie pesticídmi, ťažkými kovmi a plesňami. Doplnok tak spĺňa kritériá potravinárskej kvality pre zdravú výživu.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Pes
Životná etapa: Dospelý pes, Šteniatko
Špeciálna starostlivosť: Dojčenie, Gravidita, Šport, Pes v záťaži
Hmotnosť: 200 g / 600 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.