Plánovaná dovolenka: 17.7. - 22.7.2024. V tomto období nebude možný osobný odber, neodosielame balíčky a nefunguje zákaznícky servis. Objednávky prijímame nepretržite a venovať sa im budeme postupne od 23.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

Specific CAD Adult Active 12 kg + Háčik na vyberanie kliešťov zadarmo

Kód: SPC-C01695-02008
+ Darček
6 hodnotení
Značka: Specific
ZADARMOZADARMO
specific cad adult active 12 kg
75,90 €
Skladom do 24 hodín

Zvýšená aktivita, fyzická a psychická záťaž, rekonvalescencia po ochorení a chirurgických zákrokoch, anorexia, kachexia, stres (metabolický).

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Výživa dospelých psov so zvýšenou aktivitou, vysokou fyzickou a psychickou záťažou. Určené pre psy v rekonvalescencii alebo s anorexiou. Zvýšený energetický obsah a vysoký obsah vitamínu C. Obsahuje beta-1,3 / 1,6 glukány.

Indikácie:

  • Zvýšená aktivita, fyzická a psychická záťaž.
  • Rekonvalescencia po ochorení a chirurgických zákrokoch.
  • Anorexia, kachexia. (Metabolický) stres.

Vlastnosti a charakteristika krmiva:

Zvýšený obsah energie a tukov spolu s vysokou stráviteľnosťou krmiva umožňuje zníženie objemu dennej kŕmnej dávky, čo je výhodou u psov so zvýšenými energetickými požiadavkami. Vyvážené zloženie krmiva spĺňa nároky veľmi aktívnych psov a obsah vysoko kvalitných bielkovín zabezpečuje zachovanie a rozvoj svalovej hmoty.

EPA a DHA sú nenasýtené omega-3 mastné kyseliny, ktoré majú priaznivý vplyv na kvalitu a zdravie kože a srsti a zdravie kĺbov. Obsahuje β 1,3 / 1,6 glukány z kvasníc, ktoré sa môžu viazať na receptory bielych krviniek a ovplyvňovať tak imunitný systém a podporovať imunitnú odpoveď organizmu.

Vysoký obsah energie a vyvážené zloženie krmiva spolu s vysokou stráviteľnosťou urýchľuje opätovné nadobudnutie telesnej hmotnosti počas rekonvalescencie.

Doplňujúce informácie:

Zvýšený obsah tuku v krmive SPECIFIC ™ CAD Active vedie k zvýšeniu koncentrácie voľných mastných kyselín v krvnej plazme. Tieto voľné mastné kyseliny slúžia ako pohotový zdroj energie pre psov so zvýšenou aktivitou.

Krmivo obsahuje zvýšené množstvo vitamínu C, ktoré zaistí udržanie hladiny vitamínu C v krvnej plazme aj v období tréningu.

Zvýšená energetická denzita v krmive SPECIFIC ™ CAD Active umožňuje pri relatívne nízkych kŕmnych dávkach úplné uspokojenie energetických a živinových potrieb, čo je výhodou počas rekonvalescencie alebo anorexii. Koncentrované a vysoko stráviteľné krmivo zaisťuje optimálny príjem živín a menší objem výkalov.

Kontraindikácie:

Psy s limitovanou aktivitou (a preto zníženými požiadavky na prísun energie). Psy s hyperlipidémiou alebo pankreatitídou.

Zloženie:

Živočíšny tuk, pšenica, rybia múčka, sójový proteín, vajcia, ryža, zemiakový proteín, kvasnice (zdroj β 1,3 / 1,6 -glukánov), cukor, minerálne látky, kukuričný škrob, kukuričný proteín, skorocel štiavolistý semená (psyllium), vitamíny a stopové prvky, slnečnicový olej, metionín, L-karnitín.

Antioxidanty: Aditíva schválená EC: BHA, BHT, propyl galát.

Neobsahuje syntetické farbivá a ochucovadlá.

Denná kŕmna dávka v gramoch:

Individuálna denná kŕmna dávka je závislá na mnohých faktoroch ako sú napr.: plemeno, vplyvy prostredia, ročné obdobie, aktivita apod. Počas pretekov vyžadujú záprahoví psy troj až štvornásobné zvýšenie prísunu energie v porovnaní s normálne zaťažovanými psami. Odporúča sa preto priebežne monitorovať kondíciu a telesnú hmotnosť psa a kŕmnu dávku upraviť podľa jeho individuálnych nárokov a potrieb.

SPECIFIC ™ CAD Active obsahuje veľké množstvo tuku, odporúča sa preto na toto krmivo prechádzať postupne počas 5-7 dní.

Dodatočné parametre

Kategória: Specific Dog
Zvieratko: Pes
Životná etapa: Dospelý pes
Veľkosť psa: Mini, Medium, Maxi
Hmotnosť: 12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-specific-2

SPECIFIC ®  je komplexný rad superprémiových krmív a veterinárnych klinických diét, ktoré pomáhajú poskytnúť a vybalansovať presné nutričné potreby nielen po celú dobu života psov a mačiek, ale aj v období ich chorôb, rekonvalescencie alebo oslabenia.

Krmivá a klinické diéty SPECIFIC ® sú vyrábané v Škandinávii z čisto prírodných surovín, ktoré prechádzajú prísnou kontrolou. Vyznačujú sa tým, že neobsahujú geneticky modifikované suroviny, syntetické farbivá a ochucovadlá.