Topvet Sirup Stres 200 ml

Kód: TV-T20469
5 hodnotení
7,90 € 3,95 € / 100 ml
Odosielame do 24 hodín

Podpora pri upokojení a utlmení stresu. Veterinárny prípravok pre psov.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Podpora pri upokojení a utlmení stresu. Veterinárny prípravok pre psov.

O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúžia na utlmenie psa pri zvýšených prejavoch stresu. Bylinný komplex tlmí psa v prípadoch, keď je zviera vystavené väčšej stresovej záťaži (preprava, ošetrenie, adaptácia na nové prostredie, ohňostroje a ďalšie).

Utlmenie pri zvýšených prejavoch stresu

Pomoc pri väčšej stresovej záťaži 

 Príjemná chuť

Šišiak bajkalský - prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Chráni pred oxidačným stresom. Prispieva k normálnej psychickej činnosti.

Ľubovník bodkovaný - je využívaný na potlačenie nervovej únavy a stresu.

Maca - podporuje lepší duševný aj fyzický výkon a podporuje motiváciu.

Valeriána lekárska - pomáha udržať dobré kognitívne funkcie a duševnú pohodu. Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Odporúča sa užívať v prípade nepokoja, úzkosti a nervozity.

Žen-šen - prispieva k normálnej psychickej činnosti. Podporuje duševnú aktivitu v strese, kognitívne funkcie, vitalitu a fyzickú výkonnosť.

Návod na použitie:

Podávajte hodinu pred požadovaným upokojením. Aplikujte v jednej dávke 5 – 10 ml (1 – 2 čajové lyžičky) na 10 kg hmotnosti. Na zvýšenie účinku je možné dávku následne zvýšiť na dvojnásobok. Sirup sa veľmi dobre aplikuje v potrave. Výhodou je veľmi príjemná chuť.

Zloženie:

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes
Balenie: 200 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-topvettopvet-obr

Ucelený program veterinárnych prípravkov pre psov, mačky a kone s vysokou pridanou hodnotou a maximálnym účinkom prinášajúcim vašim zvieratám kvalitnú starostlivosť. V ponuke nájdete široké spektrum produktov doplnkovej výživy a kozmetiky.

Originálne receptúry Topvet sú vytvorené z bylinných a prírodných látok skúseným tímom v spolupráci s veterinárnymi lekármi. Pri vývoji bol kladený maximálny dôraz na kvalitu použitých surovín a ich kombináciu pre využitie potenciálu účinných látok. Výsledkom sú produkty starajúce sa o vaše kone a domácich miláčikov účinne, šetrne a s vysokým aplikačným komfortom.