Capraverum

capraverum.logo

Žiadne zviera neodolá koziemu mlieku. Koza je odpradávna považovaná za veľmi čisté a zdravé zviera. Kozy pasúce sa na zelených pastvinách si starostlivo vyberajú bylinky a rastliny, ktoré zožerú. Z tejto zmesi potom vytvorí biologický veľmi významný a liečivý nápoj - mlieko.

Samotné kozie mlieko je liekom. Mlieko má blahodárne účinky na imunitu. Dokáže navrátiť stratené zdravie, alebo pôsobí preventívne voči rôznym ochoreniam. Laktobacily obsiahnuté v kozom mlieku priaznivo ovplyvňujú tráviaci trakt, čím zabezpečujú jeho správnu funkciu a správnu funkciu pridružených orgánov ako je pečeň alebo pankreas. Obsahuje látky, ktoré sa podieľajú na syntéze žlčových kyselín. Minerály, vitamíny, stopové prvky sa podieľajú na pevnosti a pružnosťou kostí, kĺbov, svalov, správnej funkcii očí, pozitívne ovplyvňujú prenos nervových vzruchov. Dodávajú výživu všetkým orgánom. Zabraňujú predčasnému starnutiu a odumieraniu buniek. Mlieko priaznivo pôsobí pri výstavbe a obnove buniek, chráni pred škodlivými vplyvmi prostredia.

Kozie mlieko pomáha v období gravidity pre správny vývin plodu a výživu matky, a tiež podporuje tvorbu kvalitného materského mlieka, ktoré je dôležité pre prežitie mláďat. Je to zdroj energie, sily, zdravia a krásy.

Na slovenských stráňach sa pasie skoro tisícové stádo kôz farmy ABEL a ich mlieko sa stalo základom pre výrobu v európskom farmaceutickom priemysle a teraz tiež na výrobu veterinárnych prípravkov.

4 položiek celkom
capraverum.cat.senior
Capraverum Cat senior 30 tbl
Skladom do 24 hodín
11,90 € / ks

Pre mačky nad 7 rokov Pri zápaloch močových ciest Pri ochoreniach zubov a ďasien Na zníženie tvorby močovných kameňov

CAP-CAT-SEN
capraverum.dog.senior
Capraverum Dog Senior 30 tbl
Skladom do 24 hodín
11,90 € / ks

Pre psov s ochorením srdca, pečene, kĺbov. Pre starších psov. Spomaľuje starnutie, podporuje imunitu.

CAP-DOG-SEN
capraverum.dog.prebioticum probioticum
11,90 € / ks

Podáva sa pri zažívacích problémoch, pri a po liečbe antibiotikami a po odčervení.

CAP-DOG-PROB
capraverum.dog.bones joints
Capraverum dog bones-joints
Skladom do 24 hodín
11,90 € / ks

Na spomalenie progresu artrózy, zlepšenie kondície a na podporu vitality.

CAP-DOG-BON

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom