Dokonalá Láska Balzam na labky pre ochranu a starostlivosť - 30 ml

Kód: DL-BNL-30
7 hodnotení
15,70 €
Skladom

Balzam na labky pre ochranu i starostlivosť určený pre psy a mačky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balzam na labky pre ochranu i starostlivosť pre psy a mačky od Dokonalej lásky je vhodný pre celoročné používanie, ale zvlášť vhodný je v extrémnych podmienkach: v chlade, horúčavách, suchu a vlhku.

Zabudnite na ropnú vazelínu. Zabudnite na syntetické látky. Sulfáty, parabény, silikóny, emulgátory, konzervanty... Veď ide o tie najvoňavejšie a najmilovanejšie labky vášho miláčika!

Láska 31 je balzam na labky pre ochranu i starostlivosť, ktorý môžete používať úplne bez obáv a s vedomím, že robíte pre svojho verného priateľa to najlepšie.

Ochranný balzam je výborný pre aplikáciu na zrohovatenú kožu labiek. Krémová pastovitá zmes olejov chráni a ošetruje kožu labiek pred vplyvmi nepriaznivého vonkajšieho prostredia. Či už ide o chlad alebo teplo. Možno použiť ako ochranu a prevenciu poškodenia vankúšikov pri prechádzke, tiež na ošetrenie (po riadnom umytí) podráždených labiek zimou a vlhkom. Možno použiť aj na nezapálené otlaky. Zloženie esenciálnych olejov pôsobí hojivo a mierne dezinfekčne. Podporuje hojenie drobných poranení a rozstrapkaniu vankúšikov labiek.

Dávkovanie a spôsob použitia:

Naberte malé množstvo prsty a naneste na zrohovatené vankúšiky labiek. Vmasírujte a nechajte pôsobiť. Pre aplikáciu pred prechádzkou môžete aplikovať väčšie množstvo. Prípravok je primerane mastný, dbajte na bezpečnosť zvieraťa. Po prechádzke umyte labky čistou vodou a po uschnutí premažte. Aplikáciu možno vykonávať podľa potreby, maximálne 6 x denne.

Zloženie:

Bambucké maslo (Vitellaria paradoxa), Glycerol rastlinného pôvodu, Kokosový olej (Cocos nucifera) Ľanový olej (Linum usitatissimum), Olivový olej (Olea europaea), Vitamín E (Tocoferol), Matricaria recutita - esenciálny olej Harmanček modrý, Daucus carota - esenciálny olej mrkva, Aniba roseaodora - esenciálny olej Ružové drevo

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre psy, mačky a ďalšie spoločenské zvieratá. Len pre zvieratá. Len na vonkajšie použitie. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Neobsahuje alkohol. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!